Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Te gjithe ne stadium.....................

  Share

  laurent

  Male Numri i postimeve : 7
  Age : 28
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : futbollist
  Skuadra juaj e Zemres : shkumbini ne kete bote dhe ate tjetren
  Registration date : 06/04/2008

  Te gjithe ne stadium.....................

  Mesazh nga laurent prej Wed Feb 25 2009, 00:57

  Kur duhen edhe pak ore nga ndeshja e pare kunder Beses per kupen e shqiperise jemi me te motivuar se kurre.Do te kisha deshire te shikoja neser nje stadium si kurr ndonjehere per ti dhene nje sadisfaksion cunave.Nuk e ve fare ne dyshim qe ato motivohen me shume kur luajne ne peqin por neser nuk eshte ndeshje si gjithe te tjerat,eshte nje prove karakteri per qytetin tone,se si do te reagoje pas rrugacerise qe manifestoi Xhat Bizhdilja neshjen ne kavaje.Prandaj do te doja te beja nje lutje publike te gjithe tifozeve te jene ne stadium ne perkrahje te Shkumbinit tone.Por kujdes kush vjen me mendjen qe te shfaqe akte dhune me mire te rrije ne shtepi e ta degjoje neshjen ne radio.para cuna ishalla me nai fitore bindese neser')" target="_blank" rel="nofollow">
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Te gjithe ne stadium.....................

  Mesazh nga stilltoni prej Wed Feb 25 2009, 16:08

  do te jem me zemer aty

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 18:27