Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Tifozet e Partizanit:“As Liverpuli s’fiton dot nė atė fushė”

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Tifozet e Partizanit:“As Liverpuli s’fiton dot nė atė fushė”

  Mesazh nga stilltoni prej Tue Feb 17 2009, 19:14

  "Vajtėm atje rreth 200 veta, pėr
  t’i dhėnė zemėr skuadrės tonė, Partizanit.
  Por edhe Liverpuli tė shkojė
  nė Peqin, humbet”. I qartė ėshtė
  mesazhi qė vjen nga mbėshtetėsit e
  skuadrės sė kuqe, tė cilėt janė kthyer
  nga transferta e sė dielės, me
  bindjen se ėshtė e vėshtirė tė korret
  sukses nė njė fushė si ajo e Shkumbinit.
  Kėtė e kanė pėrcjellė
  nėpėr forumet e tyre nėpėr faqet e
  internetit. “Tifozėt peqinas na pritėn
  mirė kėtė radhė, nuk patėm probleme
  – ėshtė lexuar ndėr tė tjera
  nė to -. Edhe ēunat lujtėn me zemėr,
  s’kishin faj. Shkumbini fitoi me presion
  ndaj gjyqtarit, sidomos ndaj anėsorėve.
  Megjithatė s’kemi pėrse
  mėrzitemi, sepse tani u vėrtetua
  plotėsisht: nė Peqin nuk fiton kush
  pa e lėnė vet Shkumbini! Po ku tė
  lėnė gjyqtarėt dhe deputeti Dash
  Sula, qė fillon kėrcėnimet…”.
  Panorama sport

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 29
  Registration date : 15/10/2007

  Re: Tifozet e Partizanit:“As Liverpuli s’fiton dot nė atė fushė”

  Mesazh nga kliti prej Tue Feb 17 2009, 20:18

  shkumbini osht i peqinsve,nuk ka tboj brrockllat qe llapin morrat,shkumbini ka nje lojtar te 12 npeqin dhe fakti osht qe jemi ne superioritet ndaj cdo ekipi.po ku e din morrat kte qe shkojn vec me raste festash nstadium!

   Ora ėshtė Sun Jan 20 2019, 16:01