Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  CANAJ JA FATURON HUMBJEN LOJTAREVE KASKATOR TE SHKUMBINIT

  Share

  paolo rossi

  Numri i postimeve : 42
  Registration date : 05/09/2007

  CANAJ JA FATURON HUMBJEN LOJTAREVE KASKATOR TE SHKUMBINIT

  Mesazh nga paolo rossi prej Mon Feb 02 2009, 20:01

  CDO NDESHJE FUTBOLLI DUHET TE JETE FESTE E KJO U PA ME SE MIRI NE TIRANE E PEQIN. SI GJITHMONE NE CDO TAKIM NE FUSHEN E PEQINIT KRIJOHET NJE ATMOSFERE E BUKUR. NE QYTETIN BUZE SHKUMBINIT PER NJE CAST FISHEKZJARRET E NDRICUAN STADIUMIN DUKE I LENE TE DYJA SKUADRAT TE SHPALOSNIN AMBICJET E TYRE SPORTIVE. ESHTE HUMBJA E DYTE RRJESHTE E SHKODRANEVE, SHKUMBINI RIHAP KAMPIONATIN DHE E BEN ATE AKOMA ME TE BUKUR DUKE I HAPUR KESHTU RRUGE TIRANES QE TE AFROHET VETEM ME NJE PIKE LARG.
  DUKE NDEGJUAR DEKLARATEN E TRANJERIT TE VLLAZNISE Z. AGIM CANAJ - ” NE QOFTESE CDO SKUADER VENDALIJE DO TE BEJ CDO GJE QE TE RREZOHET DHE TE COHET, KUR DO LOJTARI , DHE ALBITRI BEN SEHIR” SI GJITHMONE ASNJE SE PRANON HUMBJEN E KERKOHEN JUSTIFIKIME . NDESHJA U LUAJT 11 ME 11, E PER MENDIMIN TIM ALBITRI NUK NDIKOJ ASPAK NE REZULTATIN FINAL TE NDESHJES. GABIMI I CANAJT ISHTE AKTIVIZIMI I SULMUESIT SUKAJ, I CILI NE TURQI NUK ESHTE AKTIVIZUAR E ESHTE STERVITUR NE MENYRE JO TE VAZHDUESHME PER SHKAK TE PROBLEMEVE QE KA PATUR ME KLUBIN.
  ZOTI SHABA (DREJTOR I KLUBIT VLLAZNIA) VAZDON AKOMA DUKE I BERE ELOZHE LOJTAREVE TE TIJ NEPER MEDIAT TELEVIZIVE, FUTBOLLI NUK LUHET ME EMRA.
  VLLAZNIA ESHTE AKOMA NE VEND TE PARE ME NJE PIKE LARG TIRANES FAL AVANTAZHIT QE KISHTE ME PIKE.
  SHPRESOJ QE SHKUMBINI NE TRASFERTEN ME TIRANEN TE LUAJ SI NE PEQIN, SEPSE KESHTU DO TE MARRIN FUND NJEHERE E PERGJITHMONE GOJAT E LIGTA PER NJE BASHKEPUNIM TE MUNDSHEM NDERMJET TIRANES E SHKUMBINIT.
  FORZA SHKUMBINI - R.SUF

   Ora ėshtė Sun Jan 20 2019, 16:20