Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Shkumbini-Vllaznia: Te veēanta

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Shkumbini-Vllaznia: Te veēanta

  Mesazh nga stilltoni prej Sun Feb 01 2009, 19:50

  �� Atmosferė festive nė
  prag tė takimit, fishekzjarrė
  dhe rreth 4000 tifozė nė stadium.
  Portat e stadiumit ishin te hapura
  me perjashtim te tribunes qendrore.
  �� Nė tribunėn VIP tė pranishėm
  ishin presidenti Xhavit
  Ismaili i Shkumbinit, homologu i
  tij, Valter Fushaj, deputeti
  Dashnor Sula dhe kryebashkiaku
  Ilir Rrusha.
  �� Ndeshjen e ndoqi aktori i
  mirėnjohur i humorit shkodran,
  Edmond Halili.
  �� Fjalėt mė tė mira mund tė
  thuhen edhe pėr tifozerinė
  vendėse dhe atė mike nga
  Shkodra, tė cilat treguan kulturė
  dhe mbėshtetėn skuadrat
  e tyre tė zemrės me duartrokitje.
  �� Nė pjesėn e dytė tė lojės,
  sulmuesit tė Vllaznisė, Sinani,
  i mungonte shiriti i kapitenit, qė
  e mbante gjatė pjesės sė parė.
  Panorama sport

   Ora ėshtė Sun Jan 20 2019, 16:38