Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Magani: E kemi merituar plotesisht suksesin

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Magani: E kemi merituar plotesisht suksesin

  Mesazh nga stilltoni prej Sun Feb 01 2009, 19:46

  Trajneri i Shkumbinit, Gugash Magani, ishte mjaft entuziast
  pas fitores me Vllazninė dhe tha vetėm fjalė tė mirė pėr ekipin e
  tij. “Vinim nė kėtė pėrballje pas njė faze pėrgatitore mjaft frytdhėnėse
  nė Ulqin, ku bėmė edhe dy blerje tė reja. Dua tė them se
  kemi marrė njė fitore mėse tė merituar dhe tė pastėr. Ishte njė nga
  takimet mė korrekt nga tė dyja kampet, dhe futbollistėt e mi i
  zbatuan me meritė detyrat e dhėna. Pavarėsisht se luanim pėrballė
  ekipit, qė me meritė kryeson kampionatin, ne e merituam
  fitoren. Tė dyja skuadrat kanė dhėnė njė shembull tė denjė Fair-
  Play. E falėnderoj ekipin e Vllaznisė dhe gjithashtu, tifozerinė e
  mrekullueshme qė na mbėshteti”, pėrfundoi Gugash Magani.
  Panorama sport

  saimir cela

  Male Numri i postimeve : 1
  Vendndodhja : peqin
  Profesioni : pa
  Registration date : 12/05/2008

  brava shkumbini

  Mesazh nga saimir cela prej Mon Feb 02 2009, 01:13

  me beht qefi qe kemi mundur te fitojm me vllaznin edhe pse kete gje e kemi ber cdo her? eshte nje fitore me vlera? bravo cuna vazhdoni keshtu SAIMIR CELA

   Ora ėshtė Sat Nov 17 2018, 13:58