Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  TIFOZERI NE INTERNET

  Share

  paolo rossi

  Numri i postimeve : 42
  Registration date : 05/09/2007

  TIFOZERI NE INTERNET

  Mesazh nga paolo rossi prej Sat Jan 31 2009, 21:20

  TIFOZERI NE INTERNET !
  DESHIRA E TIFOSERISE SHKODRANE PER NJE FITORE NE PEQIN ESHTE SHUAR SHUME SHPEJT, NE CDO FAQE TE INTERNETIT TE BINTE NE SY ENTUZIAZMI SHKODRAN TE CILET ME SHKRIMET E TYRE ISHIN SHUME EUFORIK , KU NE NJE SHKRIM TE BINTE NE SY “SE VLLAZNIA ISHTE BERE EKIP KOMBETARE E SHUME MIRE MUND TE PERFAQESONTE EDHE SHQIPERINE”. JANE PER TU PERSHENDETUR TE DYJA TIFOZERITE PER SHKRIMET E TYRE, NDONJEHERE EDHE ME OFENDIME ME NJERI TJETRIN. POR NGANJEHERE EMOZIONET BEHEN ME TE FORTA E MBIZOTRON EDHE LLOGJIKEN. - SI GJITHMONE SKUADRA PEQINASE ESHTE BERE KETO VITET E FUNDID PER SHKODRANET “SI MACJA E ZEZE” KU KA ARRITUR TE MARRE VETEM REZULTATE POZITIVE . EMOCIONE TE SHUMA KA DHURUAR NDESHJA E LUAJTUR NE PEQIN NDERMJET SHKUMBINIT e VLAZNISE. U BE NJE NDESHJE E BUKUR ME RASTE TE SHUMTA PER SHENIM NGA TE DY EKIPET. POR NE FUND FATI I BUZEQESHI PEQINASVE TE CILET ARRITEN TE SHENOJNE VETEM NJEHERE NE PORTEN SHKODRANE. FUTBOLLI PRANDAJ ESHTE I BUKUR SEPSE TE DHURON SHUME EMOZIONE. SHPRESOJME QE BATUTAT NDERMJET TIFOZERIVE TE JENE ME REALISTE, E DO T’JU LUTESHA TE GJITHEVE TE MOS PERDORET FJALORI RRUGACEROR.
  PERSHENDETJE TE SINQERTA TE GJITHE SPORDASHESVE. URIME TE METEJSHME EKIPIT TE SHKUMBINIT. Rajmond Sufali

  paolo rossi

  Numri i postimeve : 42
  Registration date : 05/09/2007

  Re: TIFOZERI NE INTERNET

  Mesazh nga paolo rossi prej Sat Jan 31 2009, 21:21

  VAZHDIMI I FAZES SE DYTE DO TE NISE TE SHTUNEN ME TAKIME TE RENDESISHME. E NJERA NGA ATO ESHTE EDHE TAKIMI I SHUME PRITUR NE PEQIN NDAJ VLLAZNISE MIKE. PRITET TE JETE NJE NDESHJE BURRENORE ME NJE FARPLAY TE VERTETE. DIHEN TASHME LOJTARET CILESORE QE LUAJNE PER VLLAZNINE, POR GJITHASHTU SHPIRTIN QE JAPIN FUTBOLLISTET PEQINAS PER SKUADREN E TYRE. NE QOFTESE DO TE SHOHIM STATISTIKAT E TE DY EKIPEVE VLEN PER TU THEKSUAR HUMBJA E THELLE 4 - 0 VITIN E KALUAR NE PEQIN. SHKUMBINI ESHTE NJE EKIP SHUME I FORTE NE FUSHEN E TIJ. DHE KETE E DIN SHUME MIRE SHKODRANET, NE VITET 90 KUR U SHPALLEN KAMPION TE SHQIPERI SE FALE SUPORTIT E NDHIMES QE I DHUROI SHKUMBINI. UROJ TE LUHET NJE NJDESHJE E FORTE DHE TE FITOJ KUSH TE GABOJ ME PAK PARA PORTES, E SIGURISHT NE FUTBOLL DUHET DHE FAT, SHPRESOJ QE KETE HERE ZOTI T’NA NDIHMOJE E FITORJA TI BUZEQESH PEQINASVE. SEPSE KESHTU VAZHDIMI I KAMPIONATIT BEHET ME I BUKUR. FORCA SHKUMBINI R.SUFALI

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 19:19