Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Merkato Pritet pėrgjigja e Jaksimoviē

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Merkato Pritet pėrgjigja e Jaksimoviē

  Mesazh nga stilltoni prej Mon Jan 12 2009, 11:54

  Mesa duket peqinasit po shkojnė drejt zgjidhjes sė
  enigmės nėse serbi Igor Jaksimoviē do tė qėndrojė, apo jo
  nė skuadrėn e Shkumbinit, pasi siē mėsohet nga ana e
  stafit peqinas, kėtij futbollisti i ėshtė bėrė njė ofertė pėr tė
  qenė pjesė e skuadrės. Mesfushori serb qė erdhi disa ditė
  pėr provė, mesa duket ka lėnė pėrshtypje tė mira tė trajnerėt
  vendės Magani e Branica, dhe megjithėse ėshtė
  nisur drejt Serbisė, ai ėshtė njohur me ofertėn e bėrė nga
  klubi peqinas. Tashmė Jaksimovoē do tė kthejė pėrgjigje
  nėpėrmjet menaxherit tė tij dhe nė rast se arrihet akordi,
  lojtari serb mund t’i bashkohet grupit tė futbollistėve aktualė
  nė qytetin e Ulqinit. F. Ahmeti
  Panorama sport

   Ora ėshtė Mon Dec 10 2018, 22:55