Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  LAJMERIM: LEXONI PARA SE TE POSTONI NE FORUM - RREGULLOREN

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  LAJMERIM: LEXONI PARA SE TE POSTONI NE FORUM - RREGULLOREN

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Jun 26 2007, 15:30

  RREGULLORJA E FORUMIT

  1. Anetaret dhe Regjistrimi
  Ju lutemi anetareve qe te regjistrohen ne forum per te diskutuar. Anetaret e regjistruar mund te perdorim edhe mesazhet private per te biseduar me anetaret e tjere. Disa tema mund te hapen dhe te lexohen vetem nga anetare te regjistruar, por shumica e tyre mund te lexohen nga te gjithe. Gjithashtu disa ne disa tema mund te vihen komenta edhe nga anetare te paregjistruar.
  2. Sharje dhe ofendime
  Nuk lejohet perdorimi i fjaleve banale, ofendimet ne adrese te anetareve te tjere apo edhe ofendime qe cilesohen si te papershtatshme nga stafi. Nese shkelet vazhdimisht ky rregull nga cilido anetar, atehere do ti jepet nje paralajmerim dhe nese vazhdon perseri, do te perjashtohet nga forumi pergjithmone.
  3. Gjuha e forumit
  Gjuha e forumit eshte gjuha shqipe. Postimet ne gjuhe te tjera do te fshihen ose modifikohen nese shihet e nevojshme.
  4. Liria e fjales
  Te gjithe anetaret, pa perjashtim, jane te lire te shprehin mendimet e tyre. Modifikimet ose fshirjet e komenteve do te behen vetem nese shkelet rregullorja
  5. Temat
  Te gjithe anetaret duhet ti permbahen temave ku postojne. Gjithashtu perpara se te hapin nje teme, duhet te kontrollojne nese ajo ekziston ne forum. Ne rast te kundert, nese temat dublohen, atehere njera nga temat do te fshihet. Duhet te jeni te regjistruar per te hapur nje teme te re.
  5. Pergjegjesia
  Faqja nuk mban pergjegjesi per mendimet e shprehura ne forum nga anetaret e forumit. Te gjitha komentet jane prone e autoreve dhe nuk perfaqesojne ne asnje menyre mendimet dhe opinionet e KsShkumbini.com

  P.S.
  - Zgjidhni oren GMT 1 hours ne profilin tuaj per ta pasur forumin me oren e Shqiperise.
  - Mund te zgjidhni template qe deshironi ne profilin tuaj nese deshironi ti nderroni ngjyrat forumit.


  stafi,ksShkumbini.com


  _________________

   Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:43