Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Peqin?Kavajė, aksi “i luftės”

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Peqin?Kavajė, aksi “i luftės”

  Mesazh nga stilltoni prej Mon Dec 15 2008, 12:42

  15 Dhjetor Sula akuzon pėr dhunė verbale, Bizhdili: Ēfarė prisnin peqinasit pas asaj qė bėnė nė fazėn e parė?!
  Kur pas ndeshjes sė parė, Shkumbini?Besa, presidenti Bizhdili doli nė Tv dhe deklaroi qė “do tja u kthejmė peqinasve me tė njėjtėn monedhė” tė gjithė menduan se ishte njė deklaratė emocionale e kushtėzuar nga ngjarjet qė kishin ndodhur nė tunelin e dhomave tė zhveshjes sė stadiumit tė Shkumbinit. Kėtė ide e shtonte edhe mė shumė deklarata e Dajės dhe e Kulit qė pėrpara ndeshjes sė shtunės deklaronin se kurrėsesi nuk mendonin pėr hakmarrrje por pėr futboll. Nė fushėn e lojės, pėrveē njė acarimi mes Fortunat e Ramazanit, gjėrat kanė shkuar fjollė ashtu si edhe nė ndeshjen e parė. Ndėrsa jashtė saj ka pasur probleme. Deputeti Sula ka akuzuar publikisht nė Skaner Kampionat popullin kavajas pėr dhunė verbale, ndėrkohė qė presidenti Bizhdili i justifikoi tifozėt e tij. “Nėse ata rrahėn trajnerin dhe njė lojtar nė Peqin, mos prisnin vallė gjė lule nė Kavajė? 5 mijė vetė nuk tė ofendojnė kot”. Palėt duken shumė tė tensionuara dhe me siguri qė ndeshja e tretė mes palėve nė kėtė kampionat nuk do tė jetė njė fushė me lule.

  Sportekspres

   Ora ėshtė Tue Apr 24 2018, 15:47