Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Vemendja nga grupmoshat

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Vemendja nga grupmoshat

  Mesazh nga stilltoni prej Mon Dec 08 2008, 18:32

  Grupmoshat ? E veēanta nė transfertė tė Durrėsit, ėshtė se nė drejtim tė qytetit bregdetar udhėtojė dhe ekipi i grumpmoshave, i tė rinjve dhe i paratėrinjve, qė nėn kujdesin e stafit do tė udhėtojnė tė ndjekin ndeshjen dhe mė pas do tė nisen pėr nė Shkodėr, ku do tė luhen ndeshjet e javės pėr kampionatin e grumposhave dhe gjithēka duke u nisur nga udhėtimi, hoteli dhe ushqimi ėshtė njė sponsorizim diekt i presidentit Ismaili, i cili tashmė ka filluar tė kthejė kokėn dhe nė drejtim tė grumposhave.

   Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:52