Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Peqini, fitore e sigurtė nė dhomat e infermerisė

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Peqini, fitore e sigurtė nė dhomat e infermerisė

  Mesazh nga stilltoni prej Thu Dec 04 2008, 14:33

  4 Dhjetor Grami ka probleme, ndėrkohė qė konfirmohet sėrish mungesa e Rizvanollit. Gjendje jo e mirė edhe pėr Norėn

  Trajneri Magani do tė ketė njė kufizim alternimesh nė formacion pėr ndeshjen e radhės ndaj Teutės nė Durrės dhe kjo jo pėr shkak tė pezullimit nga kartonat por si rallė herė pėr shkak tė infiermerisė e cila duket se ka kapur lojtarėt e rėndėsishėm tė formacionit peqinas. Kėshtu ende larg fushave tė lojės ėshtė sulmuesi kryesor i Shkumbinit Erion Rizvanolli i cili ka njė dėmtim nė kavilje ēka mund ta lerė jashtė fushave edhe pėr njė javė tjetėr. Po ashtu problematike mbetet gjendja e mbrojtėsit Elton Grami i cili ka pėsuar njė krisje tė lehtė nė kėrci. Sipas stafit mjekėsor gjendja tij po pėrmirėsohet dhe lojtari pritet tė vendoset nėse mund tė luajė vetėm pak minuta para takimit. Sė fundi dėmtime tė lehta edhe pėr Arlind Norėn e dėmtuar nga pėrplasja me Sinėn nė fundin e takimit ndaj Dinamos.

   Ora ėshtė Tue Apr 24 2018, 15:51