Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Percaktohen ciftet e raundit te dyte te Kupes se Shqiperise

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Percaktohen ciftet e raundit te dyte te Kupes se Shqiperise

  Mesazh nga stilltoni prej Mon Dec 01 2008, 12:27

  Pas ndeshjeve te raundit te pare jane percaktuar skuadrat e kualifikuara per me tej si dhe ciftet e raundit te dyte te Kupes se Shqiperise ku do te marrin pjese 16 skuadra, 8 ne Grupin A dhe 8 ne Grupin B. 12 prej tyre jane skuadra te Superliges, ndersa 4 te tjerat, Skenderbeu, Burreli, Kastrioti dhe Beselidhja jane nga Kategoria e Pare.

  Ndeshjet e pare do te zhvillohen ne date 3 dhjetor, ndersa ato te kthimit dy jave me pas, ne 17 dhjetor.

  GRUPI A
  Skėnderbeu - Dinamo
  Kastrioti - Besa
  Apolonia - Shkumbini
  Teuta - Vllaznia
  GRUPI B
  Burreli - Partizani
  Besėlidhja - Elbasani
  Lushnja - Tirana
  Bylis - Flamurtari

   Ora ėshtė Sat Apr 21 2018, 10:29