Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Magani nuk i trembet transfertėssė Vlorės, kėrkon tri pike

  Share

  Sondazh

  Kush fiton ne ndeshjen e ardhshme

  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 2 ]
  67% [67%] 
  [ 1 ]
  33% [33%] 

  Totali i votave: 3
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Magani nuk i trembet transfertėssė Vlorės, kėrkon tri pike

  Mesazh nga stilltoni prej Wed Nov 12 2008, 12:32

  Trajneri peqinas, Gugash Magani, ka plane tė tjera pėr kėtė
  fundjavė nė kampionat. Pėr kėtė motiv, ai ka ruajtur lojtarėt e
  formacionit titullar nė ndeshjen e djeshme tė Kupės sė Shqipėrisė,
  pėr tė pasur njė skuadėr tė plotė dhe me futbollistė
  nė formė optimale pėr nė transfertėn e vėshtirė nė Vlorė
  ndaj Flamurtarit nė fundjavė pėr kampionat. Vetė Magani
  pranon se pėrballja me ekipin e trajnerit Liēaj do tė jetė njė
  sfidė mjaft e vėshtirė, pasi kundėrshtari e kaloi periudhėn e
  vėshtirė dhe kjo u pa nė barazimin e fundit qė skuadra e
  Flamurtarit mori nė kryeqytet ndaj Dinamos, kampione nė
  fuqi. “Siē jam shprehur edhe mė parė, ne i marrim ndeshjet
  njė nga njė, duke u pėrqendruar totalisht te sfida e radhės.
  Pėr ne tashmė nuk ka rėndėsi fakti se ku luajmė nė shtėpi,
  apo nė transfertė, por i bėjmė “hyzmetin” punės sonė, pa u
  ndikuar nga emri i kundėrshtarit. Ne mundohemi t’u injektojmė
  futbollistėve tanė mentalitetin e fituesit qė nė ēdo sfidė
  tė futen pėr ta fituar. Kjo tregon qė edhe nė Vlorė do tė
  shkojmė pėr tė bėrė mė tė mirėn, ndėrsa rezultatin le t’ia
  lėmė fushės sė lojės”, deklaroi dje pėr “Panorama Sport”,
  ish-kapiteni legjendar peqinas, tashmė nė rolin e trajnerit tė
  Shkumbinit, Gugash Magani. Fatmir Ahmeti
  panorama sport

   Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:50