Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Shkumbini-Gramozi

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Shkumbini-Gramozi

  Mesazh nga stilltoni prej Wed Nov 12 2008, 00:13

  Shkumbini u dha njė leksion tė mirė ersekasve tė Gramozit, me “pokerin” 4-0 nė Peqin, pasi kishte fituar dy javė mė parė 2-0 nė Ersekė.
  GRUPI A Shkumbini- Gramozi 4-0 (2-0) Kualifikohet Shkumbini
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Peqinasit e mbyllin me poker

  Mesazh nga stilltoni prej Wed Nov 12 2008, 12:28

  Shkumbini ka arritur njė fitore tė lehtė pėr Kupėn e
  Republikės pėrballė Gramozit me rezultatin 4–0,
  por duhet thėnė qė tė dy trajnerėt u kishin dhėnė
  shans pėr t’u aktivizuar tė rinjve dhe lojtarėve, qė
  ‘ngrohin’ stolin e rezervave. Mustafaj nė minutėn e
  parė tė takimit pėrfiton nga njė start i mirė i vendėsve,
  duke shėnuar golin e parė. Nė tė 67’-ėn i sapofuturi
  Balliu driblon bukur dhe tund rrjetėn e Nuredinit.
  Mbrojtėsi Shameti, i ardhur nga mbrojtja tund
  rrjetėn, duke shėnuar golin e tretė nė minutėn e
  72-tė. Mė pas i riu Lluca, qė ka ndėrmarrė njė inkursion
  personal e gjuan saktė nė 84’-ėn, duke ēuar
  rezultatin nė 4-0.
  GOLAT: Mustafaj 1’, Balliu 67’,
  Shameti 73’, Lluca 84’
  SHKUMBINI: Birja, Salliu, Ramazani,
  Xhyra, Shazivari, Gėrxho,
  Gjata, Kateshi (Grami 53’), Deliovski
  (Balliu 46’), Lluca, Mustafaj
  (Shameti 59’). Trajner:G. Magani
  GRAMOZI: Nuredini, Caka, Cikopano,
  Xhako, Lifo, Mete (Shupa
  80’), Hasanllili, Tafili (Kodra 54’),
  Lumani, Pelo, Shega.
  Trajner: A. Aliko.
  GJYQTARĖ: K. Hakrama,
  F. Mata, E. Deraj
  KARTONĖ TĖ VERDHĖ: Ēikopano

  Fatmir Ahmeti
  Panorama sport

   Ora ėshtė Sun Jan 20 2019, 15:59