Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  “Tani mund tė mundim kudo”

  Share

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 28
  Registration date : 15/10/2007

  “Tani mund tė mundim kudo”

  Mesazh nga kliti prej Thu Oct 23 2008, 11:52

  Pas
  pezullimit nė takimin me Vllazninė, rikthehet sėrisht mesfushori
  gjirokastrit Nora, i cili do tė jetė njė armė mė shumė pėr trajnerin
  Magani, nė sfidėn ndaj Tiranės. Vetė futbollisti, mendon se skuadra i
  ka tė gjitha mundėsitė tė bėjė njė ndeshje tė madhe nė Peqin, pėr tė
  qenė ata tė parėt, qė mund tė thyejnė Tiranėn. “Barazimi i marrė me
  mund nė Shkodėr, ka rritur moralin e skuadrės. Sė pari – thotė Nora ﷓
  ne jemi ende pėrkrah ekipeve qė kėrkojnė kreun, pra gjendemi nė zonėn e
  objektivit tė klubit. Sė dyti, tek tė gjithė vihet re njė optimizėm, tė
  cilin dėshiroj qė ta shprehim dhe ta shfrytėzojmė pozitivisht nė
  takimin e radhės”. Duket se peqinasit po i kthehen lojės me rezultat
  edhe jashtė fushės, teksa nė tre transferta ka humbur vetėm njėrėn prej
  tyre. “Tiranasit – vazhdon mesfushori gjirokastrit ﷓ mund tė thuhet me
  bindje qė janė ekipi mė nė formė i kampionatit, ndaj edhe duhet tė kemi
  kujdes ndaj tyre Megjithatė, duhet tė shohim edhe anėn tjetėr tė
  medalies. Skuadra jonė ka futbollistė shumė cilėsorė dhe di tėluajė nė
  grup. Takimi luhet nė fushėn tonė dhe ne kemi me vete edhe njė tjetėr
  lojtar, tifozėt qė na mbėshtesin nė ēdo ndeshje.Tė gjitha kėto, duke
  respektuar ekipin kundėrshtar, mė bėjnė tė mendoj, qė ne kemi mundėsi
  tė jemi ekipi i parė, qė mund tė thyejė Tiranėn kryesuese”, ka
  pėrfunduar Arlind Nora.

  Priten premio surprizė


   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:07