Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Tifozat shqiptare, krenaria e kombit!

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Tifozat shqiptare, krenaria e kombit!

  Mesazh nga stilltoni prej Tue Oct 14 2008, 13:01


  Mbushen stadiumin, gati dy ore perpara fillimit te ndeshjes
  Nga Budapesti, Andi Dobrushi
  Tifozat "Kuqezinj" shqiptare e kane treguar edhe nje here tjeter dashurine per skuadren e tyre dhe nuk kane refuzuar ta perkrahin edhe kete here ekipin. Ata kane qene te shumte ne numer dhe kane mbushur shkallet e stadiumit "Ferencz Puskas" duke qendruar ne vendin e tyre te rezervuar afro dy ore perpara ndeshjes. Brohorritjet e tyre perpara fillimit te takimit si dhe gjate gjithe pjeses se pare ishin fenomenale dhe predominuese karshi tifozerize vendase. Thuajse 1500 simpatizantet kuq e zi ishin shume korrekte dhe te administrueshem. Ata nuk ndaluan pa duartrokitur e brohoritur rregullisht duke perkrahur Shqiperine dhe duke e treguar edhe nje here tjeter se jane krenaria e kombit shqiptar ne ndeshjet jashte fushe
  Albanasoccer.com

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 18:27