Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Gugash Magani : Shkumbini do luaj nė kupat e Europės

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Gugash Magani : Shkumbini do luaj nė kupat e Europės

  Mesazh nga polskaALB prej Fri Oct 03 2008, 00:16

  Vendi dytė, meritė e punės disa vjeēare


  Ish kapiteni legjendar i Shkumbinit dhe trajneri aktual i saj, Gugash
  Magani ka pohuar se : “Ekipi qė unė drejtoj, Shkumbini do tė jetė
  pjesmarrės vitin tjetėr nė kompeticionet Europiane. Kėtė gjė e them
  duke u bazuar nė grupin e lojtarėve qė ka skuadra dhe nga ambient i
  cili e rrethon. Ana financiare ėshtė e garantuar dhe kjo ėshtė njė
  siguri mė shumė pėr ekipin.Rėnditja nė vendin e dytė pėr momentin nuk
  ėshtė njė rastėsi, por njė punė disa vjeēare qė ėshtė bėrė me skuadrėn
  e Peqinit.Mendoj qė ky do jetė viti ynė, nė ēdo aspekt. Ne luajmė
  futboll, dhe kundėrshtoj tė gjithė ata qė mendojnė e flasin qė nė Peqin
  nuk luhet futboll. Fusha jonė ėshtė po aq e sigurtė sa ajo e Tiranės,
  Shkodrės apo Elbasanit”, ka pėrfunduar fjalėn e tij trajneri i Shkumbinit


  _________________

   Ora ėshtė Thu Apr 26 2018, 03:17