Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Dervishi pezullohet dy ndeshje dhe me gjobė

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Dervishi pezullohet dy ndeshje dhe me gjobė

  Mesazh nga polskaALB prej Thu Sep 18 2008, 10:21

  I ka kushtuar shumė sulmuesit tė Shkumbinit, Roland Dervishi, ai gjest ndaj trajnerit Magani nė ndeshjen me Teutėn, ku u zėvendėsua nė minutėn e 34-t. Duke mos dashur tė polemizojė nė ato momente, Magani ia ka mbajtur “vath nė vesh” dhe dje, nė analizėn e ndeshjes sė fundit, ai i ka komunikuar Dervishit pezullimin pėr dy ndeshje, si dhe njė gjobė prej 50 mijė lekėsh tė vėnė nga drejtuesit e klubit peqinas. Kjo tregon edhe njė herė “dorėn e hekurt” tė trajnerit Magani, i cili pati deklaruar njė javė mė parė qė “gjeneralėt” duhet tė kthehen nė “ushtarė”.


  _________________

   Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:49