Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Ramazani, kėnaqėsi e dyfishtė

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Ramazani, kėnaqėsi e dyfishtė

  Mesazh nga polskaALB prej Thu Aug 28 2008, 12:35

  Ramazani, kėnaqėsi e dyfishtė

  Mbrojtėsi rigjen njė vend nė formacion

  Pas njė eksperience mė se tė suksesshme me Bilisht- Sportin, duket se tashmė ėshtė rikthyer nė gjirin e ekipit tė tij tė zemrės. 21-vjeēari Daniel Ramazani ėshtė i dyti lojtar i ri, i cili ka luajtur nė takimin e hapjes sė kampionatit kundėr Bylisit sė bashku me Mustafain, tė cilėt kanė kompletuar pokerin e golave me gjirokastrit Nora dhe Shenaj.I kthyer nė mėnyrėn mė tė mirė, lojtari shprehet kėshtu nė njė prononcim pėr “Panorama Sport”: “Jam tepėr i kėnaqur qė rikthimi im ka ardhur nė mėnyrėn mė tė bukur, me gol. Padyshim prisja qė tekniku tė mė aktivizonte,por mė dukej si e paprekshme qė edhe tė shėnoja, - thotė Ramazani. - Tashmė qė kemi bėrė njė nisje tė mirė tė kampionatit, na duhet tė punojmė qė tė kemi vazhdimėsi, pasi kjo do tė na ēojė nė arritjen e objektivave pėr tė qenė sa mė lart nė renditje. Nga ana tjetėr, mė duhet tė punoj nė aspektin personal qė vazhdimisht
  tė jem nė njė formė tė mirė sportive pėr tė qenė nė gatishmėri sa herė qė tekniku tė mė besojė pėr tė luajtur. E kam tė qartė qė konkurrenca nė repartin nė tė cilin unė luaj ėshtė e madhe, megjithatė mendoj se se do tė kem hapėsira”, tha Ramazani..

  Nga PanoramaSport


  _________________

   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:07