Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  ALBAN HASANI

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  ALBAN HASANI

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Aug 21 2007, 20:47

  .


  _________________

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  Re: ALBAN HASANI

  Mesazh nga REAL prej Tue Oct 02 2007, 15:55

  albani eshte nje futbollist shume i mire dhe i fuqishem por demtimet se kane lene te beje karriere besoj se do i vlej shkumbinit shume.
  a ka lujt kete sezon me shkumbinin apo jo?
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: ALBAN HASANI

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Oct 03 2007, 16:39

  GOLDIAN shkruajti:albani eshte nje futbollist shume i mire dhe i fuqishem por demtimet se kane lene te beje karriere besoj se do i vlej shkumbinit shume.
  a ka lujt kete sezon me shkumbinin apo jo?

  JO ME SA DI UNE.PO ISHALLA SA ME SHPEJT TE TREGOJE VLERAT E TIJ E TA NDIHMOJE SHKUMBININ


  _________________

  Sponsored content

  Re: ALBAN HASANI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:51