Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Shkumbini, sot miqėsore me Velezhin e Strugės

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Shkumbini, sot miqėsore me Velezhin e Strugės

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Jul 19 2008, 15:01

  Shkumbini, sot miqėsore me Velezhin e Strugės
  SHKUMBINI – Skuadra peqinase vazhdon pėrgatitjet nė Strugė tė Maqedonisė. Shkumbini tė shtunėn do tė luajė njė ndeshje kundėr Velezhit tė Strugės, njė skuadėr e kategorisė sė dytė maqedonase. Nė program ėshtė edhe njė ndeshje testuese me Tiranėn, qė dhe ajo ndodhet nė Maqedoni, por nė Ohėr. Shkumbini ėshtė nė pritje tė portierit Ervin Llani, i cili ėshtė duke u testuar nė njė skuadėr tė kategorisė sė dytė greke.


  _________________

   Ora ėshtė Tue Jun 19 2018, 11:15