Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Sot udhėtohet pėr nė Strugė

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Sot udhėtohet pėr nė Strugė

  Mesazh nga polskaALB prej Sun Jul 13 2008, 12:19

  Sot udhėtohet pėr nė Strugė

  Sot nė orėn 15:30, ekipi i Shkumbinit do tė udhėtojė drejt Strugės.Ky ėshtė i dyti vit qė skuadra peqinase vendos ta bėjė fazėn
  pėrgatitore nė shtetin fqinj. Nė kėtė udhėtim, drejtuesit e Shkumbinit do tė kenė me vete edhe blerjet mė tė fundit. Kjo fazė do
  tė zgjasė afro tri javė. Kėshtu, ekipi i Shkumbinit do tė kthehet nė Peqin nė dhjetėditėshin e parė tė muajit gusht. Ashtu sikurse
  vjet, edhe kėtė vit skuadra e Maganit, pėrveē pėrgatitjeve nė aspektin fizik, do tė zhvillojė edhe disa ndeshje miqėsore me ekipe
  maqedonase, por edhe me ndonjė ekip shqiptar, qė mund tė ndodhet nė Maqedoni. Sė bashku me skuadrėn do tė udhėtojnė edhe
  z/trajneri Branica dhe trajneri i portierėve, Ballhysa. I vetmi futbollist qė do t’i mungojė ekipit ėshtė portieri Llani, pėr tė cilin
  shpresat ishin tė mėdha se do t’i bashkohej shokėve nė kėtė udhėtim.


  _________________

   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:05