Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Qorri: I kėnaqur nė Peqin, por pres ofertėn

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Qorri: I kėnaqur nė Peqin, por pres ofertėn

  Mesazh nga polskaALB prej Fri May 30 2008, 21:05

  Qorri: I kėnaqur nė Peqin, por pres ofertėn

  Nė momentin mė kulmor tė merkatos sė vjetshme, peqinasit arritėn tė afrojnė nė ekip disa lojtarė cilėsorė, me anė tė tė cilėve arritėn tė bėjnė ‘bum’ nė median sportive. Njė prej
  lojtarėve mė prestigjiozė qė ėshtė afruar nė ekipin bardhekaltėr ka qenė edhe mesfushori me shumė eksperiencė,
  Ilir Qorri. Elbasanasi ėshtė afruar pranė ekipit tė Shkumbinit pas njė insistimi tė deputetit tė zonės e mė pas edhe me interesimin e trajnerit Magani dhe presidentit Ismaili.Prania dhe forma e tij e shkėlqyer kanė bėrė qė mesfusha tė jetė ndėr repartet mė tė mira tė bardhekaltėrve sė bashku mė lojtarėt e tjerė tė kėtij reparti.Tashmė qė kampionati ka pėrfunduar, lojtari shprehet se ka mbetur tepėr i kėnaqur nga ajo ēka ka arritur ekipi dhe hedh idenė pėr njė qėndrim tė mundshėm te peqinasit nė tė ardhmen,nėse do t’i ofrohet diēka nga drejtuesit bardhekaltėr.Pėr “Panorama Sport”, lojtari shprehet:“Mendoj se nė kėtė vit kemi bėrė njė paraqitje shumė tė mirė dhe tė kėnaqshme. Me atė ēka kemi kaluar nė gjithė kėtė kampionat tė gjatė,vendi i pestė ėshtė njė arritje pėr ne.Kam mendimin se kemi arritur objektivin qė i kishim vėnė vetes, pėr tė qenė nė gjashtėshen e parė nė fund tė kėtij kompeticioni”.I pyetur pėr tė ardhmen e tij, ai pėrgjigjet: “Tani pėr tani nuk e kam menduar ende se cila do tė jetė
  e ardhmja ime.Mendoj se ma lejon koha qė kemi nė dispozicion
  pėr tė mos u nxituar pėr tė ardhmen time.Nuk kam pasur ndonjė kontakt me drejtuesit e klubit dhe nuk e di nėse do mė bėhet ofertė pėr tė qenė,ose jo pjesė e Shkumbinit pėr sezonin e ardhshėm.Gjithsesi, do tė dėgjoj me vėmendje atė ēka ata do tė mė ofrojnė dhe mė pas do tė dal nė njė konkluzion,pasi tė shqyrtoj edhe ofertat e tjera”,pėrfundon Ilir Qorri.


  _________________
  avatar
  ultarasi_verdheblu_1923..

  Male Numri i postimeve : 4
  Vendndodhja : ne ruzhdi bizhuta gjithmone.........
  Profesioni : sporti
  Registration date : 09/05/2008

  Re: Qorri: I kėnaqur nė Peqin, por pres ofertėn

  Mesazh nga ultarasi_verdheblu_1923.. prej Sat May 31 2008, 15:45

  elbasani kerkon elbasanasit nga peqini.ishalla afrohen per te bere nje skuadre plot elbasanas per ti treguar kryeqytetasve se kush jemi ne skuadrat e tjera

   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:27