Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Shkumbini blen mbrojtėsin serb Grujiē

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Shkumbini blen mbrojtėsin serb Grujiē

  Mesazh nga polskaALB prej Fri May 30 2008, 20:41

  Shkumbini blen mbrojtėsin serb Grujiē

  Serbi Miroslav Grujiē ėshtė edhe blerja mė e re e Shkumbinit. Ish-lojtari i Leskovac, por mė parė edhe i Spartak Subotica e Spartak Varna, ėshtė 27 vjeē dhe luan si qendėrmbrojtės. Lojtari menaxhohet nga Kostandin Grillo.


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Shkumbini blen mbrojtėsin serb Grujiē

  Mesazh nga polskaALB prej Fri May 30 2008, 20:57

  Arrihet akordi me Grujiēin
  Drejtuesit e Shkumbinit kanė arritur akordin mbrėmė me futbollistin serb Miroslav Grujiē. Lajmi ėshtė konfirmuar nga burime pranė drejtuesve tė klubit peqinas. Qendėrmbrojtėsi Miroslav Grujiē,i datėlindjes 1981 dhe gjatėsi 1.93 m, i lindur Leskovac tė Serbisė,ėshtė provuar dje nė njė ndeshje miqėsore nė Peqin me skuadrėn e Shkumbinit dhe ėshtė pėlqyer nga stafi teknik. Menjėherė pas ndeshjes, drejtuesit peqinas janė ulur nė bisedime me Grujiēin dhe kanė arritur njė akord nė parim. Futbollisti ėshtė larguar menjėherė drejt vendlindjes, pėr t’u rikthyer ditėn, kur Shkumbini do tė niset drejt fazės pėrgatitore nė Ohėr tė Maqedonisė. Mė parė,Grujiē ka luajtur te Kallamata, Kumanovė, Spartaku i Varnės dhe sė fundi me Leskovacin.

  Nga PanoramaSport


  _________________

   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:12