Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Vioresin Sinani, “Kėpuca e artė”

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Vioresin Sinani, “Kėpuca e artė”

  Mesazh nga polskaALB prej Mon May 19 2008, 13:10

  Vioresin Sinani, “Kėpuca e artė”
  Sulmuesi i Vllaznisė, Vioresin Sinani fitoi pėr herė tė tretė “Kėpucėn e artė”, si golashėnuesi mė i mirė si sezonit 2007-2008. Ish-futbollisti i Tiranės realizoi nė Kampionatin e 69-tė Kombėtar 20 gola, dy mė shumė se kroati i Dinamos, Pero Pejiē (18 ). Sinani mė parė e kishte fituar “kėpucėn e artė” me Vllazninė nė sezonin 2003-2004 (36 gola) dhe 2006-2007, kur mbronte fanellėn e Tiranės me 23 gola.


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 02:47