Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  JAVA 27 / morri kashar/laprak- SHKUMBINI

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  JAVA 27 / morri kashar/laprak- SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Apr 08 2008, 17:15

  TE SHTUNEN NDESHJEN DO TA KEMI NE TIRANE POR JO ME EKIPIN MIK TIRANEN, POR ME EKIPEN QE NA BERI TE RREZIKONIM SUPERLIGEN 2 VJET ME PARE DHE KY EKIP ESHTE MORRI I KUQ I ALBERT DEGJENERAT XHANIT...
  DUHET T FITOJM KETE NDESHJE PER TI TRREGU MORRAVE, SE NE KEMI QEN DHE DO T VAZHDOJM TE JEMI MACJA E ZEZE PER TA...


  _________________

  TR1920A

  Male Numri i postimeve : 2
  Vendndodhja : TR1920A
  Profesioni : Tifoz
  Registration date : 08/04/2008

  Re: JAVA 27 / morri kashar/laprak- SHKUMBINI

  Mesazh nga TR1920A prej Tue Apr 08 2008, 17:22

  O ky Patllixhani c'osht nis per Kashar
  o se Shkumbini e ha me dhom te gjalle.

  Ti mre Patllixhan njele kal gerrnuq,
  jo me Shkumbinin mos e grric shume.

  Ta shpartallojne Xhanin ene demn e kuq,
  se jon LUANA, ene ju bojne mut.

  E kon per detyre, per detyre morale
  klyshat e partise me i ngop si hale.

  Para Shkumbini, bashk me Peqinasit,
  shtypini morrat e kuq se duhen bo berrnut.

  paolo rossi

  Numri i postimeve : 42
  Registration date : 05/09/2007

  SHKUMBINI NUK PERZIHET NE PAZARE TE TILLA

  Mesazh nga paolo rossi prej Fri Apr 11 2008, 12:55

  SHKUMBINI NUK PERZIHET NE PAZARE TE TILLA  TE SHTUNEN EKIPI I SHKUMBINIT DO TE KETE NJE TRASFERTE TE VESHTIRE ME TE KUQTE E PARTIZANIT NE QEMAL STAFA.
  DUKE PARE PERFUNDIMET E NDESHJEVE PER KUPEN E REPUBLIKES, E DUKE NDEGJUAR EDHE ALUDIMET PERPARA NDASHJES VLLAZNIA - DINAMO, TE BEN QE EDHE NE SI SPORTDASHES TE MENDOJME SE NJE GJE E TILLE KA NDODHUR. POR NUK DO T'ME PELQEJE QE EKIPI I SHKUMBINIT TE PERZIHET NE PAZARE TE TILLA. TE MOS HARROJME QE VITET E KALUARA KUR SHKUMBINI KA QENE DISA HERE NE REZIK NGA RENIA E SUPERIORES, AS PARTIZANI DHE AS DINAMO NUK KANE TOLERUAR, POR NA KANE MUNDUR ME REZULTATE SHUME TE THELLA (5 - 0).
  TE SHTUNEN MBASDITE NE TIRANE SHKUMBINI TE LUAJ FUTBOLL TE PASTER, NJE FAR PLAY TE VERTETE, SHKUMBINI TE MOS HARROJ VITIN E KALUAR DENIMIN EKSAGJERUAR TE DHENE NGA KOMISIONI DISIPLINOR (PEZULLIM GJASHTE JAVE NGA FUSHA E SAJ), PER SHKAK TE PRESIDENTIT ALBERT XHANIT. SHKUMBINI NUK KA ASGJE PER TE HUMBUR, LOJTARET TE BEJNE THJESHT DETYREN, TE RESPEKTOJE "FANELLEN QE KANE MBI SUPE" E MBI TE GJITHA RESPEKT PER ATO TIFOZE E PRESIDENTIN XH. ISMAILI, I CILI KA QENE SHUME KORREKT ME PAGAT E ME PREMIOT. LOJTARET E SHKUMBINIT DUHET TE LUAJNE FUTBOLL TE PASTER E TE MBYLLIN TE GJITHA "GOJAT E LIGTA". TE RESPEKTOJE TE GJITHA NDESHJET DERI NE FUND.
  DY NDESHJET E ARDHSME KUNDER PARTIZANIT E DINAMOS NE PEQIN DO TE JENE EDHE VENDIMTARE PER KRYEQYTETASIT, PRANDAJ EDHE PER OPINIONIN SPORDASHES DO TE JETE NJE SHANS I MIRE PER TE TREGUAR SE EKIPI I SHKUMBINIT NUK PERZIHET NE PAZARE TE TILLA.

  PAOLO ROSSI Luan Bardhekalter
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 27 / morri kashar/laprak- SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Fri Apr 11 2008, 23:03

  TR1920A ate poezi e ke qa lale....

  PAOLO ROSSI si gjithmon shume i sinqert dhe optimis ne shkrimet e tua...

  FOOOOOOOOOORCA SHKUMBINI...DUHET TA MBYSIM MORRIN SE VJET PREJ PRESIDENTI TE PARTIXHANIT DESH DOLEM NGA SUPERLIGA....

  NDESHJA NESER IPET NE VIZION PLUS....


  _________________
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: JAVA 27 / morri kashar/laprak- SHKUMBINI

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Fri Apr 11 2008, 23:06

  ZIK ZAK ZIK ZAK MORI DO DAJAK....LUANET NESER DO ZBARKOJNE NE TR E DO I PALLOJNE DEMAT....

  FOOOOOOORCA SHKUMBINI


  _________________
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: JAVA 27 / morri kashar/laprak- SHKUMBINI

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Fri Apr 11 2008, 23:10

  Partizani - Shkumbini 16:30

  Gjyqtarė: A. Janku, A. Lamēe, S. Zeka

  Stadiumi Kombėtar "Qemal Stafa", Tiranė

  Bilanci: 33 ndeshje; 15 fitore Partizani, 6 barazime, 12 fitore Shkumbini. Golat: 44-38


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 27 / morri kashar/laprak- SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Apr 12 2008, 19:37

  ndeshjen sot e pashe tek vizion + cuna dhe shkumbini lujti futboll...golat u hongen ne fund te dy pjeseve...t kishi pas ma shume shans nuk do dilnim pa pike nga tirona,por se ca me i bo...


  _________________

  Sponsored content

  Re: JAVA 27 / morri kashar/laprak- SHKUMBINI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 03:02