Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Foto dhe figurina nga Antaret per ekipin

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Foto dhe figurina nga Antaret per ekipin

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Apr 08 2008, 13:29

  ketu do te gjeni fotografi,figurina..etj


  _________________

  TR1920A

  Male Numri i postimeve : 2
  Vendndodhja : TR1920A
  Profesioni : Tifoz
  Registration date : 08/04/2008

  Re: Foto dhe figurina nga Antaret per ekipin

  Mesazh nga TR1920A prej Tue Apr 08 2008, 16:48

  Cuna mirsejugjeta!
  Ishalla Shkumbini sa mo lart...bashk me tifozerine e zjarrte peqinase.
  I dhurate per antarsimin tim ktu .cheers  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: Foto dhe figurina nga Antaret per ekipin

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Fri Apr 11 2008, 23:05

  shume e bukru kjo figurina TR1920A flm per kete dhurat..Very Happy


  _________________

  Sponsored content

  Re: Foto dhe figurina nga Antaret per ekipin

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 19:13