Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  SHKUMBINI ME SHUME OSHILACIONE

  Share

  paolo rossi

  Numri i postimeve : 42
  Registration date : 05/09/2007

  SHKUMBINI ME SHUME OSHILACIONE

  Mesazh nga paolo rossi prej Tue Apr 01 2008, 10:43

  SHKUMBINI ME SHUME OSHILACIONE


  Pritesh qe Shkumbini do te kishte nje tjeter paraqitje, sepse per here te pare ka nje mbeshtetje financiare me me base se vitet e tjera. Shkumbini ka qene skuadra me me oshilacione ne kete kampionat. Jane rezultatet ato qe te tregojne ecurine e kesaj skuadre. Zhvilloji nje ndeshje shume te mire kunder Tiranes, e cila e meritoi fitoren, ishin me te motivuar, me kerkues, me agresiv, ndersa me Besen ndodhi e kunderta, nje mbivleresim total dhe ndofta edhe nje vetekenaqesi nga fitorja nje jave me pare ndaj Tiranes. Nuk mendoj se Shkumbini ne kete ndeshje nuk pati stimujt e duhura.
  Paqendrueshmeria e ekipit te Shkumbinit tani eshte bere e modes. Uroj qe te mos ndodh siē ka ndodhur rendome me skuadren e Shkumbinit, qe pasi rehatohet, pasi nuk ka me zbritje e ngritje fillon e ēvlereson, jo me kuptimin e keq te fjales, sikur te kete mbaruar karburanti. Dalja nga kupa detyrimisht ka ndikuar edhe ne rezultatet e ekipit, jo se Shkumbini do te fitonte kupen, por kjo do te ishte nje stimul i madh per te ecur me tej. Tani Shkumbini nuk ka me asnje objektiv, por te pakten te mos toleroj me per skuadrat qe kane objektiva, siē do te ndodhe me takimin e ardhshem ne Peqin kunder Vllaznise. Shpresoj qe lojtaret e Shkumbinit te reflektojne e te behen me te ndergjegjshem e me profesionist, sepse ne keto ndeshje te ngelura do te varet dhe fati i tyre per kampionatin e ardhshem.

  Paolo Rossi - luan bardhekalter


  Edituar pėr herė tė fundit nga paolo rossi nė Thu Apr 03 2008, 09:45, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: SHKUMBINI ME SHUME OSHILACIONE

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Apr 01 2008, 22:48

  ashtu eshte paulo ke shume te drejte ....ke fol sic eshte realiteti...


  _________________

   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:26