Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  PRESIDENTI ISMAILI SE BASHKU ME DEPUTETIN SULA PIKETOJNE....

  Share

  paolo rossi

  Numri i postimeve : 42
  Registration date : 05/09/2007

  Re: PRESIDENTI ISMAILI SE BASHKU ME DEPUTETIN SULA PIKETOJNE....

  Mesazh nga paolo rossi prej Sat Mar 15 2008, 16:39

  PRESIDENTI ISMAILI SE BASHKU ME DEPUTETIN SULA PIKETOJNE LOJTERET PER KAMPIONATIN E ARDHSHEM.

  NE NJE VEND SI SHQIPERIA KU MEDIA E SHKRUAJTUR KERKON TE PERFITOJE DUKE SHKRUAJTUR NEPER GAZETA LAJME QE NUK KANE ASNJE BURIM TE VERTETE, DHE KJO BEHET VETEM QE TE RRITET NUMRI I BLERESVE.
  NE NGJARJET QE NDODHEN NE ELBASAN U VERSULEN TE GJITHE KUNDER DEPUTETIT DASH SULA, I CILI DUKE NDEGJUAR PER 90 MINUTA SHARJET NE KOR TE TIFOSERISE SE ELBASANIT, NUK KA REAGUAR FARE, KA DURUAR DERI SA TE MBARONTE NDESHJA DHE ESHTE LARGUAR BASHKE ME DREJTUASIT E TJERE TE SKUADRES SE PEQINIT.
  DUKE BISEDUAR ME D.SULEN PER NJE LARGIM TE MUNDSHEM TE PRESIDENTIT ISMAILI, AI E MOHOI KATEGORISHT, DHE ME NJE CUDI TEPER KURJESHTARE DONTE TE DINTE SE KUSH SHPIF TE TILLA LAJME. JEMI DHE DO TE QENDROJME TE DY PER TE FORMUAR NJE SHKUMBIN CILESOR. AI NE BISEDIM E SIPER FOLI EDHE PER STRATEGINE E SHKUMBUNIT PER SEZONIN E ARDHSHEM. JEMI ME DISA LOJTARE NE TRATATIVE E SIPER E SHPRESOJME NE KAMPIONATIN E ARDHSHEM SKUADRA FAZEN PREGATITORE TA FILLOJE TE KOMPLETUAR. BAZA E E EKIPIT ESHTE, KESHTU DO TE TREGOHEMI QE TE JEMI ME CINIK EDHE NE BLERJE, DUKE PARE EDHE DY NDESHJETE E FUNDIT ME ELBASANIN.

  paolo rossi

  Numri i postimeve : 42
  Registration date : 05/09/2007

  Re: PRESIDENTI ISMAILI SE BASHKU ME DEPUTETIN SULA PIKETOJNE....

  Mesazh nga paolo rossi prej Mon Mar 17 2008, 19:32

  E Hene, 17 Mars 2008

  Kampionati, do te luhet te merkuren java e 24-et

  Tragjedia e Gerdecit solli nderprejen e te gjitha aktiviteteve futbollistike ne vend, kjo pas nje vendimi te federates se futbollit ne shenje solidarizimi me familjaret e viktimave te shumta qe solli shperthimi i depove te municioneve prane ketij fshati. Por tani duket se FSHF po mendon te gjeje daten me te pershtatshme per te rikuperuar ndeshjet e programuara per tā€™u zhvilluar fundjaven qe lame pas. Keshtu, nese per kategorine superiore mund te caktohet dita e merkure, per kategorite e tjera ende nuk ka nje date te sakte.

   Ora ėshtė Thu Apr 26 2018, 05:04