Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  QORRI E SHEH TE KALUESHEM MOMENTIN NEGATIV

  Share

  paolo rossi

  Numri i postimeve : 42
  Registration date : 05/09/2007

  Re: QORRI E SHEH TE KALUESHEM MOMENTIN NEGATIV

  Mesazh nga paolo rossi prej Wed Mar 12 2008, 16:47

  QORRI E SHEH TE KALUESHEM MOMENTIN NEGATIV

  Kėtė fundjavė, ekipi i Shkumbinit do tė ndeshet nė
  takimin e parė tė fazės sė tretė nė shtėpinė e tij me skuadrėn
  kampione tė Tiranės. Nė kėtė ndeshje, bardhekaltrit vinė
  pas njė humbje nė transfertė ndaj ekipit tė sė njėjtės prefekturė,
  Elbasanit. U bėnė tashmė disa takime qė peqinasve
  po u mungon rezultati, ndaj ata mendojnė se ėshtė ky momenti
  qė tė rikthehen tek fitorja e shumėpritur, madje qė
  kėtė javė. Edhe analiza e sė hėnės nė thelb tė saj kishte
  mobilizimin dhe ngritjen e moralit tė skuadrės. Drejtuesit e
  Shkumbinit i mėshuan fort kėsaj dhe presin qė kthesa e
  ekipit tė vijė qysh nė takimin e kėsaj jave, pikėrisht pėrpara
  tifozėve tė vet tė zjarrtė. “Jemi tė ndėrgjegjshėm qė nė kėto
  javėt e fundit na ka munguar vazhdimėsia nė rezultate.
  Mirėpo mendoj se edhe skuadra tė mėdha kalojnė situata tė
  tilla. Prandaj, dua t’i bėj thirrje edhe shokėve tė mi se nuk
  ka arsye pėr tė rėnė nė pesimizėm. Njė gjė e kam mėse tė
  qartė, qė Shkumbini i ka tė gjitha forcat pėr t’iu rikthyer
  normalitetit dhe tė gjejė rezultatet pozitive. Kjo, pasi aty ka
  kualitete si dhe njė dėshirė tė madhe pėr vazhdimėsi. Mendoj
  se edhe analiza e fillimjavės do tė jetė njė anė pozitive
  pėr ne, si dhe do tė na shėrbejė pėr t’u karikuar akoma mė
  tepėr. Pėrsa i pėrket pėrballjes me Tiranėn, ajo ėshtė mjaft e
  vėshtirė dhe nuk duhet nėnvleftėsuar aspak”.

   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:27