Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  ME NE FUND PRESIDENTI ISMAILI LARGON NDYRESIRAT ELBASANASE

  Share
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  ME NE FUND PRESIDENTI ISMAILI LARGON NDYRESIRAT ELBASANASE

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Sun Mar 09 2008, 18:49

  Pas kėsaj humbjeje, presidenti i Shkumbinit, Xhavit Ismaili, ka endosur tė pėrjashtojė nga skuadra Klevis Dalipin, Stojkun e Kacollen.Ai ėshtė acaruar me lojėn qė kanė bėrė tre futbollistėt, ndaj edhe ka marrė njė vendim drastik. “Nuk kam pėr tė lejuar askėnd tė tallet me paratė e mia. Unė kam investuar te Shkumbini dhe kam qenė gjithnjė i ndershėm e korrekt me lojtarėt”, ėshtė shprehur i indinjuar pas pėrfundimit tė ndeshjes presidenti i peqinasve, Xhavit Ismaili. Kėtė masė pritet qė tre futbollistėve
  t’ua komunikojė trajneri i Shkumbinit, Gugash Magani.


  _________________

   Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:50