Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  VENDIMET E KOMISIONIT TE DISIPLINES

  Share

  paolo rossi

  Numri i postimeve : 42
  Registration date : 05/09/2007

  Re: VENDIMET E KOMISIONIT TE DISIPLINES

  Mesazh nga paolo rossi prej Fri Mar 07 2008, 12:21

  VENDIMET E DISIPLINĖS
  DUKE PARE VENDIMET QESHARAKE TE KOMISIONIT DISIPLINOR PER NGJARJET E TURPSHME QE NDODHEN NE ELBASAN E VLORE, MERREN DISA VENDIME SA PER TE KALUAR RRADHEN DHE PER TI TREGUAR OPINIONIT SPORTDASHES TE SHQIPERISE, QE FEDERATA NUK TOLERON NE XHESTE TE TILLA. FLAMURTARI DHE ELBASANI IA KANE HEDHUR ME NGA NJE GJOBE MONETARE. ME TEPER SIMBOLIKE. ELBASANI VETEM ME 300. 000 LEKE TE REJA OSE 3.000.000 LEKE TE VJETRA.
  NE QOFTESE KETO NGJARJE DO TE NDODHESHIN NE PEQIN FEDERATA PO KETO MASA DO TE MERRTE? NJE VIT ME PARE SHKUMBINI U DENUA ME 6- JAVE PEZULLIM NGA FUSHA E PEQINIT. (KJO MASE QE MORI FEDERATA HYRI NE KURIOZITETET E GINASIT). DUKE PARE KETO MASA "TALLESE" FEDERATA NXIT TE TJERA VEPRIME, TE CILAT SIPAS MENDIMIT TIM SHUME SHPEJT KANE PER TE NDODHUR. ATEHERE NUK ME NGELET GJE TJETER, VETEM TE JEME NE PRITJE PER MASAT E TJERA QE DO TE MARRE KY KOMISION AMATORESH.


  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 29
  Registration date : 15/10/2007

  Re: VENDIMET E KOMISIONIT TE DISIPLINES

  Mesazh nga kliti prej Sat Mar 08 2008, 04:35

  po ku i ka nel mo surrat Armando Dukes! U ka dit gjithmon qe peqinin u ka dash me nje dashuri mbinatyrore dhe e ka stimulu e dashura federat,qe ne kor ja kemi thene urimet tona me gjith zemer!
  Si duket e ka dit Arbeni gjoben,ndaj dhe i futen me bilet vetem tonet!
  Po nejse o vellezer bota eshte me rrota dhe cka behet nje dite do te kthehet dhe ne e presim me padurim ate cast!

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 02:19