Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  KLODIAN SEMINA

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  KLODIAN SEMINA

  Mesazh nga polskaALB prej Mon Mar 03 2008, 15:12  Pozicioni: Mbrojtes

  Datelindja: 19.01.1989

  Gjatesia: 192 cm

  Skuadra Vllaznia


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: KLODIAN SEMINA

  Mesazh nga polskaALB prej Sun Mar 16 2008, 23:47

  Ish lojtari i Vllaznise se Shkodres dhe Ada te Velipojes, ka debutuar ne Kampionatin Bullgar te Futbollit PFB Liga me skuadren e tij te re bellasica. Semina u transferua nga Shqiperia tek skuadra Bullgare ne periudhen e transferimeve dimerore. Bellasica u mund jashte fushes se vet nga Vihren me rezultatin 2-0 dhe Semina u aktivizua gjate gjithe pjeses se dyte


  _________________
  avatar
  akaliptos

  Male Numri i postimeve : 13
  Age : 33
  Registration date : 22/09/2007

  Re: KLODIAN SEMINA

  Mesazh nga akaliptos prej Tue Mar 25 2008, 09:14

  Vata: Semina me pushim zemre? Nuk ėshtė mirė tė abuzojmė

  Ēėshtja e pushimit tė zemrės sė lojtarit 19-vjeēar shqiptar Klodian Semina gjatė ndeshjes sė tė shtunės nė Bullgari, Levski-Belasica (4-0) ėshtė thjesht spekulim i njė gazete bullgare, sė cilės iu referua edhe uebsajti albaniasoccer.com, por i publikuar masivisht edhe nė shtypin shqiptar.

  “Ajo qė ėshtė shkruar ėshtė njė turp i madh. Ėshtė njė abuzim tipik pa iu referuar tė paktėn njė kontaki si me lojtarin apo nga menaxherin e tij”, - tha nė linjė telefonike pėr albania-sport, menaxheri i talentit shkodran, Rudi Vata.

  “Unė kam qenė nė kontakte tė vazhdueshme me Seminėn, i cili mė tregoi edhe ngjarjen, por edhe me partnerin tim, menaxherin bullgar Pavlo Panajotis. Klodiani kishte pėsuar njė goditje shuėm tė fortė me dy gjunjėt nė mes tė gjoksit dhe nė nofull dhe humbi pėr njė ēast ndjenjat, por kurrsesi nuk i kishte pushur zėmra pėr 1 minutė siē u shit lajmi. Kjo ėshtė normale nė futboll dhe gjėra tė tilla ndodhin shpeshherė. Por nuk ka pasur kurrė pushim zemre”, - shton Vata, mėnjėherė pas bisedės me mbrojtėsin e ri.

  Edhe Semina pėr gjatė njė komunikimi telefonik tė sotėm me Albania-sport pohoi tė njėjtėn gjė. “Thjesht ishte njė goditje shumė e fortė pėr mua nga kundėrshtari, pata njė marrje fryme dhe rashė nė tokė, ashtu siē mund tė binte ēdo futbollist tjetėr, qoftė edhe mė profesionisti. Mjekėt erdhėn dhe bėnė detyrėn e tyre”, - tha Klodiani pėrmes celularit.

  “Tani, pas pushimit edhe sė tė dielės, do tė vazhdoj stėrvitjen dhe shpresoj tė jem nė planet e trajnerit pėr ndeshjen e ardhshme”, -shton Semina, cili u personazh i skupeve tė kėrkuara nga gazetat bullgare.

  Shtypi sportiv bullgar, sidomos pas shokut qė pėsoi nga Shqipėria nė kualifikueset e Euro 2008 (dy barazime me Shqipėrinė: 0-0 nė Sofje dhe 1-1 nė Tiranė), ėshtė treguar shumė agresiv me futbollin shqiptar nė pėrgjithėsi. Pėr mė tepėr, Bullgaria nuk ėshtė njė nga vendet dashamirėse edhe nė raportin ballkanik me Kosovėn.

  Klodian Semina kishte fituar menjėherė njė vend titullari nė ekipin e Kategorisė sė Parė me Belasicėn, ndėrkohė qė njė tjetėr shqiptar, ish-sulmuesi i Partizanit, tashmė zyrtarisht i regjistruar me Slavian e Sofjes pret tė debutojė nė fundjavė.

  Sponsored content

  Re: KLODIAN SEMINA

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun Jan 20 2019, 16:08