Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  pershendetje

  Share
  avatar
  tapa
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 11
  Registration date : 06/08/2007

  pershendetje

  Mesazh nga tapa prej Mon Aug 06 2007, 05:41

  Pershendetje cuna dhe urime per gjithe

  kete pune te mire qe keni bo me kete

  faqe interneti per ekipin tone.

  Quhem Erald momentalisht jetoj ne Malaysia

  shpresoj se me kontributin e te gjitheve

  tifozave te peqinit qe jan perdorues interneti

  do ta majm gjall kete faqe e do ta bojm nga faqet me te mira sportive

  Perzemersisht Tapa
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  pershendetje ultrasit e shkumbinit

  Mesazh nga stilltoni prej Wed Sep 12 2007, 17:45

  pershendetje gjithe tifozave te shkumbinit.
  jam toni dhe ndodhem ne itali .
  i urojme nje sezon sa me te mbare skuadres sone te zemres.
  FORCA SHKUMBINI!!!!!!!!!

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 19:45