Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  ALTIN LALA

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  ALTIN LALA

  Mesazh nga polskaALB prej Mon Mar 03 2008, 14:23  Click to see full size image  Pozicioni: Mesfushor

  Datelindja: 18/11/1975

  Vendlindja: Kavaje

  Gjatesia: 1.72 m

  Skuadra Hannover 96

  Skuadra te tjera: Borussia Fulda, Dinamo Tirana


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: ALTIN LALA

  Mesazh nga polskaALB prej Mon Mar 03 2008, 17:03

  Altin Lala, “sherr” me Jan Kolerin
  Altin Lala ka luajtur vetėm 20 minuta nė ndeshjen kundėr Nyrembergut tė shtunėn, tė cilėn Hanoveri e fitoi 2-1 tė shtunėn, por kaq i ka mjaftuar pėr tė lėnė gjurmė, pasi nė fund tė takimit ka pasur njė pėrplasje tė ashpėr mes tij dhe sulmuesit ēek Jan Koler. Mesfushori
  shqiptar ėshtė goditur nė minutėn e fundit me bėrryl nga Koler dhe mė pas ia ka kthyer
  aty pėr aty reston.
  “Pėrse u nervozova aq shumė nė fushė?
  Sepse Koler mė goditi me bėrryl pa asnjė shkak. Njė profesionist nuk duhet tė sillet ashtu”, ka thėnė Lala pėr mediat gjermane pas ndeshjes. Nė kėtė takim, Jan Koler me sjelljen e tij ka lėnė shumė pėr tė dėshiruar, pasi ai ka pėshtyrė edhe mesfushorin e Hanoverit, Kristian
  Shulc. Pėr kėtė veprim, sulmuesi ēek mund tė dėnohet deri nė katėr javė pezullim nga Federata gjermane.


  PanoramaSport


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 02:44