Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  JAVA 21 / SHKUMBINI - Elbasani

  Share
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  JAVA 21 / SHKUMBINI - Elbasani

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Wed Feb 20 2008, 22:13

  Kete jave kemi nje ndeshje te rendesishme aq me teper kundra nje kundershtari si elbasani....
  shpresoj qe cunat tone te luajne fort e ta fitojne kete ndeshje me kto.....

  FORCA SHKUMBINI GJITHMON NE ZEMRAT TONA


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 21 / SHKUMBINI - Elbasani

  Mesazh nga polskaALB prej Thu Feb 21 2008, 23:33

  ARBITRAT E NDESHJES SE NESERME :A.Janku, G.Maloku-E.Miho

  LAZE NA I PASKA PREMTUAR EDHE PREMIO...POKU PYESIM NE O LAZE PER PREMIOT E JUAJA...JU DO TE HANI NJA 3 GOLA TE MIRE NESER....

  FORCA SHKUMBINIIIIIIIIIIIIIIII


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 21 / SHKUMBINI - Elbasani

  Mesazh nga polskaALB prej Fri Feb 22 2008, 00:11

  Formacioni shpallet tė premten

  Ekipi i Shkumbinit kėtė javė e ka zhvilluar i plotė nė pėrbėrje kėtė javė seancėn stėrvitore. Nė takimin e sė premtes, trajneri Magani do t’i ketė tė gatshėm tė gjithė lojtarėt e tij. Repartet nė ekip tashmė janė tė populluar dhe Maganit i duhet tė vėzhgojė me kujdes dhe deri nė momentet e fundit, gjendjen e tė tijve pėr tė caktuar se cili do tė jetė 11-shi i mundshėm, qė do tė luajė nė kėtė derbi. Nė kėtė takim kthehet pas dėmtimit sulmuesi elbasanas, Stojku po ashtu do tė jetė i gatshėm edhe sulmuesi tjetėr elbasanas Dalipi, i cili nė takimin e fundit mungoi pėr shkak tė humbjes tė njė personi tė afėrm. Gjejmė rastin qė t’i pėrcjellim ngushėllimet tona atij dhe tė afėrmve tė familjes. Reparti edhe mė i populluar mbetet mesfusha, ku tė gatshėm do tė jenė plot 10 lojtarė (tė gatshėm Kuēi, Gjata, Nexha, Kaloti ,Jakimovski, Salliu, Shenaj,Byzhyti, Nora e Qorri).


  _________________
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: JAVA 21 / SHKUMBINI - Elbasani

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Fri Feb 22 2008, 01:25

  hajde cunat neser te tregojm se kush jemi.....

  ky janku sme pelqen fare si albiter....


  _________________
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: JAVA 21 / SHKUMBINI - Elbasani

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Sat Feb 23 2008, 12:52

  e hongren dylberat....
  foooorca shkumbini ...je gjithmon ne zemrat tona...


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 21 / SHKUMBINI - Elbasani

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Feb 23 2008, 14:12  foto nga neshja...


  _________________
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Shkumbini nuk pyet pėr “Lalėn e madh”

  Mesazh nga stilltoni prej Sat Feb 23 2008, 17:02

  Shkumbini nuk pyet pėr “Lalėn e madh”

  Shkumbini arriti tė fitojė dy herė rresht brenda 10 ditėve me Elbasanin: 2-0 nė ndeshjen e 1/16 tė Kupės sė Shqipėrisė dhe 1-0 nė javėn e parafundit tė fazės sė dytė tė Kategorisė Superiore.

  Golin e vetėm tė takimit e realizoi ish-lojtari i Tiranės, mbrojtėsi Rezart Dabulla nė minutėn e 4-t. Sulmuesi i Elbasanit, Skerdi Bejzade rrahu shtyllėn, ndėrkohė qė Klement Xhyra pati mundėsinė pėr tė dyfishuar rezultatin. Pėr Elbasanin, ky ishte takimi i katėrt pa fitore, ndėrkohė qė peqinasit presidentit Xhavit Ismaili (“Berluskoni i Peqinit”, - ishte njė banderolė nė fushė) u ngjitėn nė kuotėn e 31 pikėve.

  Shkumbini regjistroi fitoren e 12-tė nė 30 pėrballjet historike me Elbasanin (14 fitore). Nė javėn e fundit tė fazės sė dytė, Shkumbini do tė luajė nė kryeqytet kundėr Dinamos (0-0 takimi i fazės sė parė) , ndėrsa Elbasani do tė presė nė shtėpi Vllazninė (2-1 pėr shkodranėt takimi i parė).

  albania-sport.com
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 21 / SHKUMBINI - Elbasani

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Feb 23 2008, 17:51

  po ca lale modh se kto kte pune kan....


  _________________

  Sponsored content

  Re: JAVA 21 / SHKUMBINI - Elbasani

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 02:24