Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Skuadra e Maganit ka udhėtuar sot pėr nė Maqedoni

  Share

  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 26/06/2007

  Skuadra e Maganit ka udhėtuar sot pėr nė Maqedoni

  Mesazh nga Admin prej Tue Jul 17 2007, 11:50

  Botuar: 15/07/2007 - 11:48
  • Skuadra e Maganit ka udhėtuar sot pėr nė Maqedoni

  Skuadra e Shkumbinit tė Peqinit ka udhėtuar sot pasdite drejt shtetit mikė tė Maqedonisė pėr tė qėndruar atje 21-ditė. Qyteti turistik i Strugės do jetė streha e skuadrės Peqinase pėr fazėn pėrgatitore. Njė fakt tė tillė e ka pohuar sekretari i klubit Astrit Isai para nisjes. Me grupin janė bashkuar dhe dy elbasallinjtė Kacollja dhe Kuēi. Trajneri Magani do ketė mundėsinė tė zhvillojė njė fazė pėrgatitore nė kushte shumė komode ,gjithashtu do ketė mundėsinė tė zhvillojė e disa takime miqėsore si me skuadrat vendase ashtu dhe me ato tė ardhura nga Shqipėria.

  Enea Shtrepi
  albaniasoccer.com

   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:05