Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Sulejman Mema trajneri i ri i Tiranės

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Sulejman Mema trajneri i ri i Tiranės

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Feb 05 2008, 13:52

  Sulejman Mema trajneri i ri i Tiranės

  • Vetem 13- javė ka mundur tė drejtojė Hafizi bardheblut  Barazimi i arritur pėrballė Elbasanit kėtė javė ka qenė fatal pėr trajnerin Hafizi. Donatorėt e Tiranės e kanė kthyer diēka tė modės tashmė largimin e trajnerėve kur skuadra nuk ka rezultate pozitive. Ajo qė pėrflitej qė nga e shtuna ka ndodhur. Shkodrani, Hafizi largohet pas 13-javėve drejtim tė Tiranės dhe nė vend tė tij ėshtė caktuar Sulejman Mema. Pėr kampionėt e vendit ėshtė trajneri i tretė sezonal, ēka ėshtė shumė pėr njė skuadėr e cila ka shumė kėrkesa ndaj vetvetes dhe pėr atė qė mendojnė donatorėt tė bėjnė nė klubin e tyre. Nje klub europian, siē duan ta shikojnė dhe ta bėjnė donatorėt ekipin bardheblu nuk bėhet duke ndėrruar trajnerin ēdo 10-tė ndeshje.


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 18:27