Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Xhavit Ismaili: “Shkumbinin, dhe mė tė fortė!”

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Xhavit Ismaili: “Shkumbinin, dhe mė tė fortė!”

  Mesazh nga stilltoni prej Tue Jan 22 2008, 11:55

  “Shkumbinin, dhe mė tė fortė!”
  Sapo ka zbarkuar nė hotel “Olimpik”, presidenti i Shkumbinit, Xhavit
  Ismaili, ka pranuar tė japė pėrshtypjet e tij sesi e ka gjetur ekipin pas
  kėsaj periudhe stėrvitjeje: “Stafi trajnues ėshtė i mobilizuar pėr kėtė
  minifazė pėrgatitore dhe ne e kemi vlerėsuar shumė kėtė periudhė,
  pasi pėrgatitjet e janarit janė mjaft tė rėndėsishme pėr vazhdimin e
  kampionatit”. Presidenti Ismaili ka besim se kjo periudhė do tė japė
  efekt: “Tashmė ėshtė realitet, pasi skuadrat qė kryejnė njė minifazė
  tė mirėfilltė pėrgatitore nė janar kanė rezultate tė kėnaqshme nė
  pjesėn e dytė tė sezonit. Prandaj edhe unė mendova qė kėtė fundjavė
  ta kaloj me skuadrėn pėr tė qenė mė afėr tyre, pasi dua tė di
  kėrkesat dhe shqetėsimet qė ka grupi pėr momentin. Pėrshtypjet e
  para janė tė mira dhe shpresoj qė kjo punė tė vijojė edhe nė ditėt nė
  vazhdim, nė mėnyrė qė tė jemi tė gatshėm pėr rifillimin e sezonit”. Aty
  ku kreu i klubit peqinas i ka idetė e qarta se ēfarė kėrkon: “Investimet
  e mia pėr Peqinin e kanė njė kuptim dhe ne synojmė mesin e artė nė
  Kategorinė Superiore, si dhe forcat mė tė mėdha do t’i pėrqendrojmė
  nė trofeun e Kupės sė Shqipėrisė”. Pėr kėtė po lėvizet edhe nė
  merkato: “Gjatė kėsaj periudhe jemi munduar qė tė bėjmė merkato,
  pasi kemi afruar Norėn, si dhe presim edhe afrimin e Turdiut e Binogolit.
  Gjithsesi, duhet thėnė se jemi pėrqendruar shumė nė ruajtjen e grupit
  aktual, pasi vetėm nė kėtė mėnyrė krijohet stabiliteti brenda ekipit. Ne si
  drejtues nuk kemi planifikuar largime lojtarėsh, pavarėsisht zėrave qė
  qarkullojnė. Deri tani nuk ka mbėrritur ndonjė kėrkesė lojtari qė kėrkon
  tė largohet nga Peqini, megjithėse ėshtė folur pėr Dalipin”. Mo.Ba
  panoramasport.

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  Re: Xhavit Ismaili: “Shkumbinin, dhe mė tė fortė!”

  Mesazh nga REAL prej Wed Jan 23 2008, 01:44

  ME BLERJET QE KA BA DUHET PERGEZU VERTET
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Xhavit Ismaili: “Shkumbinin, dhe mė tė fortė!”

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Jan 23 2008, 12:21

  deri imen duket qe eshte serioz por te shikojm si do t vazhdoj...shyqyr qe na hoqi ate patushin nga ekipi... Smile


  _________________

  Sponsored content

  Re: Xhavit Ismaili: “Shkumbinin, dhe mė tė fortė!”

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:48