Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Ndoni pranon gabimet: Por janė njerėzore

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Ndoni pranon gabimet: Por janė njerėzore

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Jan 16 2008, 14:14

  Ndoni pranon gabimet: Por janė njerėzore

  Me pėrgatitjet qė po bėjnė, futbollistėt e Shkumbinit besojnė se do tė
  formojnė njė grup �hermetik� dhe tė fuqishėm, nga i cili do tė
  mbėshteten shpresat e shumta pėr tė realizuar objektivat. Njė gjė tė
  tillė e pranon edhe vetė mesfushori Laert Ndoni, teksa thotė: �Skuadra
  ka njė besim tė jashtėzakonshėm nė vetvete dhe jam i bindur se, me kėtė
  psikologji tė lartė, do tė vazhdojė fazėn pėrgatitore�. Nė pėrbėrje
  janė futbollistė cilėsorė dhe tė besuar. Njė zgjedhje perfekte pėrsa i
  pėrket planit organik. �Tė gjithė jemi futbollistė me pėrvojė, ﷓ vijon
  lojtari, ﷓ dhe kemi njė gjysėm kampionati bashkė, ēka tregon se tashmė
  njihemi mirė me njėri﷓tjetrin�. Sipas Ndonit, fillimi i mbarė i gjysmės
  sė dytė tė kampionatit ėshtė shpresėdhėnės pėr ecurinė e mėtejshme tė
  skuadrės �Ndihem tepėr i qetė dhe i pėrqėndruar. E pranova ofertėn pėr
  tė luajtur me skuadrėn peqinase, jo vetėm pėr anėn financiare, por edhe
  se pėrbėrja e saj, me mjaft kualitete, tė ofron mundėsi pėr tė treguar
  vlerat reale tė aftėsive individuale�. Por, sigurisht �rruga� ka
  vėshtirėsi dhe Ndoni e di njė gjė tė tillė. Hapa fals ka pasur plot,
  sidomos nė ndeshjet e 2007﷓s, edhe pse ai do qė gjėra tė tilla tė mos
  pėrsėriten. �Ka patur raste nė tė cilat kemi gabuar, kjo, mė shumė nga
  pakujdesia. Por kėto gjėra ndodhin nė ēdo skuadėr dhe mendoj se janė
  njerėzore. Sidoqoftė, unė kam bindjen se ne do tė pėrpiqemi qė tė mos i
  pėrsėrisim mė kėto gabime�, ka pėrfunduar ai.

  Nga Sportekspres


  _________________

   Ora ėshtė Tue Jun 19 2018, 11:14