Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  ECURIA E SKUADRES SONE NE PJESEN E PARE TE KAMPIONATIT

  Share

  paolo rossi

  Numri i postimeve : 42
  Registration date : 05/09/2007

  ECURIA E SKUADRES SONE NE PJESEN E PARE TE KAMPIONATIT

  Mesazh nga paolo rossi prej Wed Dec 26 2007, 19:44

  FITORJA NDAJ EKIT TE TEUTES DO TE ISHTE NJE DHURATE PER TIFOZERINE E ZJARRTE TE SHKUMBINIT, NE PRAG TE FESTAVE TE FUND VITIT.
  NE QOFTE SE DO TE BEJME BILANCIN E DERI TANISHEM TE KAMPIONATIT DO TA QUAJA JO DHE SHUME POSITIVE.
  BLERJET E BUJSHME TE DISA LOJTAREVE NUK KANE QENE NE RENDIMENTIN E TYRE ME TE MIRE.
  KEMI HUMBUR PIKE TE CMUARA NE PEQIN NDAJ FLAMURTARIT, BARAZIMIN NE DURRES, NE LEZHE NDAJ KASTRIOTIT, SI DHE HUMBJEN NE TRASFERTE ME BESLIDHJEN, PRA NE QOFTE SE DO TE MBLIDHNIM EDHE KETO PIKE DO TE RENDITESHIM NE VENDIN E DYTE ME 30 PIKE.
  PRA NUK KEMI ARRITUR TE MARRIM PIKET E PLOTA NDAJ KUNDERSHTAREVE QE JANE ME POSHTE SE SA NE. NE QOFTESE DO TE KRAHASONIM LOJTARET TANE ME SKUADRAT E LARTE PERMENDURA ME SIGURI QE LOJTARE TANE JANE ME SHUME CILESOR.
  MENDUAM TE GJITHE SE BLERJA E LOJTAREVE CILESOR DO TE SILLNIN EDHE PERVOJEN E FITUESIT, DUKE DITUR QE DISA PREJ TYRE KANE DALE DHE KAMPION DISA HERE NGA SKUADRAT KU KANE LUAJTUR ME PARE.
  NDOFTA SHKUMBINIT I MUNGON MENTALITETI I FITUESIT SI SKUADER,
  POR EDHE BLERJET QE BERI PRESIDENTI ISMAILI NDOSHTA NDONJE KA QENE JO E GODITUR.
  NDOFTA ESHTE ENDE HERET TE BEHET NJE BILANC, PASI KAMPIONATI ESHTE ENDE NE VAZHDIM. JANE BERE SHUME SHPENZIME, KU PER DISA SKUADRA TE KAMPIONATIT JANE AKOMA ENDRRA. JA PRA PSE THEM QE GRUMBULLIMI I PIKEVE NUK KRAHASOHET ME HARXHIMIN E LEKEVE.
  MEGJITHATE TE MBETEMI AKOMA NE PRITJE SE CFARE DO T'NA SJELLE DERI NE FUND.
  NUK THEM SE SHKUMBINI DUHET TE ISHTE NE VEND TE PARE, POR DUKE PARE EDHE SKUADRAT E TJERA TE KRYEQYTETIT QE NDODHEN NE VENDET E PARA NUK KANE DIFERENCE ME SKUADREN TONE. DO TI LUTESHA ZOTIT QE NDESHJET E RRADHES TE JENE ME POZITIVE, SIDOMOS ATO QE LUHEN NE PEQIN.
  EDHE NJEHERE URIME E GEZUAR VITIN E RI 2008!

  P.S. PERSHENDETJE NGA NJE TIFOZ I SHKUMBINIT. R.S.
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: ECURIA E SKUADRES SONE NE PJESEN E PARE TE KAMPIONATIT

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Dec 26 2007, 23:04

  TE LUMSHIN DUART VLLA ..NJE PERMBLEDHJE SHUME E BUKUR..


  _________________
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: ECURIA E SKUADRES SONE NE PJESEN E PARE TE KAMPIONATIT

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Wed Dec 26 2007, 23:29

  shume pune e mire lale..keshtu te vazhdojm ete gjithe te kontribojme per kete faqe me mendimet tona...


  _________________

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  Re: ECURIA E SKUADRES SONE NE PJESEN E PARE TE KAMPIONATIT

  Mesazh nga REAL prej Wed Jan 23 2008, 01:50

  TE THEM DREJTEN SHKUMBINI KA BA NJE PARAQITJE SHUME TE MIRE NE FAZE TE PARE PERVEC NJA DY TRE LUHATJEVE SKUADRA KA TREGU NIVEL
  JO ME KOT E KAM PA SHKRU DIKU ME PERPARA SE TEK SKUADRA JUAJ JANE EMRAT E DALIPIT STOJKUT QORRIT DABULLES QE KANE FITU TITUJ KAMPION E PLUS TE TJERVE QE KANE VITE NE SUPERLIGE PRA SHKUMBINI KRIJOI NJE EKIP PER TU PASUR FRIKE NGA CDO KUNDERSHTAR
  SA PER MERKATON E DIMRIT ME VJEN MIRE QE PRESIDENTI NUK I NGJAN KOMSHIUT TE TIJ ELBASANAS QE HIQ 7 e BJER 8
  PAS TIRANES QE DUHET PRANU ESHTE ME LARTE SE TE TJERET ME VJEN MIRE QE DHE VLLAZNIA SHKUMBINI DHE DINAMO PO BEJNE NJE MERKATO DIMRORE TE KUJDESSHME PRA JO HAN ME DY PORTA HIQ E BJER:KJO DO SJELL DHE REZULTATET E PRITURA
  NORA DHE TURDIU JANE DY BLERJE ME MJAFT VLERA

  Sponsored content

  Re: ECURIA E SKUADRES SONE NE PJESEN E PARE TE KAMPIONATIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:22