Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Gentjan Stojku : Ta mbyllim me fitore

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Gentjan Stojku : Ta mbyllim me fitore

  Mesazh nga polskaALB prej Mon Dec 24 2007, 23:09

  Gentjan Stojku : Ta mbyllim me fitore
  • Sulmuesi premton gol dhe fitore ndaj Teutės

  Lojtari Gentian Stojku shprehet entuziastė dhe i sigurtė pėr ndeshjen e fund-javės pėrballė Teutės. “Tė gjithė duam ta mbyllim vitin me njė fitore, dhe nė fund-javė do e kemi kėtė mundėsi dhe nuk mund ta lemė tė na iki nga dora. Dua tė aktivizohem nė sulm e nėse kjo do te ndodhė jam i sigurtė qė do shėnoj, por siē e kam deklaruar e mė parė unė luaj atje ku ka nevojė skuadra dhe ku e sheh mė tė arsyeshme trajneri Magani. Nėse arrijmė fitore nė fundjavė mbajmė ende gjallė shpresat pėr tė realizuar objektivat e fillim vitit”, kėto kanė qenė fjalėt e sulmuesit elbasanas i cili kėtė sezon aktivizohet me Shkumbinin.


  _________________
  avatar
  verdheblu

  Male Numri i postimeve : 2
  Age : 60
  Registration date : 24/12/2007

  Re: Gentjan Stojku : Ta mbyllim me fitore

  Mesazh nga verdheblu prej Mon Dec 24 2007, 23:46

  E bukur kjo theniae Stojkut,por duhet te boton dhe burimin qe eshte albaniasoccer.com
  respekte dhe urime per web
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Gentjan Stojku : Ta mbyllim me fitore

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Dec 25 2007, 03:04

  MIRE SE NA ERDHE NE RRADHE TE PARE DHE FLM PER URIMIN..JA KALOFSHIT SA ME MIRE KETU..
  GJITHMON KETU SHKUHET BURIMI POR PER PUNE SHPEJTESIE NUK E SHKRUAJTA...


  _________________
  avatar
  verdheblu

  Male Numri i postimeve : 2
  Age : 60
  Registration date : 24/12/2007

  Re: Gentjan Stojku : Ta mbyllim me fitore

  Mesazh nga verdheblu prej Tue Dec 25 2007, 09:58

  As qe e ve ne dyshim qe e vini burimin, por thjeshte tregohet respekte per ate qe e ka bere
  gjithsesi varja se pak rendesi ka kjo,por shpresoj e besoj qe stojku do beje gole kete jave
  Suksese e njehere per web
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: Gentjan Stojku : Ta mbyllim me fitore

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Tue Dec 25 2007, 14:34

  verdheblu shkruajti:As qe e ve ne dyshim qe e vini burimin, por thjeshte tregohet respekte per ate qe e ka bere
  gjithsesi varja se pak rendesi ka kjo,por shpresoj e besoj qe stojku do beje gole kete jave
  Suksese e njehere per web

  MIRE SE NA ERDHE VERDHEBLU...UROJ TJA KALOSH SA ME MIRE MES TIFOZAVE PEQINAS(LUANEVE BARDHEKALTER)...KE SHUME TE DREJTE QE TEGOHET RESPEKT...URIME PER FITOREN NE KORCE JUVE..


  _________________

  Sponsored content

  Re: Gentjan Stojku : Ta mbyllim me fitore

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Apr 24 2018, 15:53