Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  FESTAT E FUND VITIT

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  FESTAT E FUND VITIT

  Mesazh nga polskaALB prej Sun Dec 23 2007, 14:16

  UROJ QE TJA KALONI SA ME MIRE NE KETO FESTA TE FUND VITIT...DHE VITI 2008 TE JETE VITI I PLOTESIMIT TE DESHIRAVE TUAJA....


  _________________

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  Re: FESTAT E FUND VITIT

  Mesazh nga REAL prej Wed Dec 26 2007, 04:20

  edhe une ju uroj te gjitheve gezuar festat
  fat dhe mbaresi ne familjet tuaja
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: FESTAT E FUND VITIT

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Wed Dec 26 2007, 23:34

  JU UROJ GEZUAR FESTAT TE GJITH SHQIPTAREVE KUDO QE JANE POR NE VECANTI LUANEVE BARDHEKALTER DHE MIQVE TE TYRE..


  _________________

  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 26/06/2007

  nje vit te mbare per gjithe shqiptaret

  Mesazh nga Admin prej Thu Dec 27 2007, 17:33

  i uroj nje vit te mbare te gjithe shqiptareve ne mbare boten.
  ***suksese ne vecanti Shkumbinit***
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: FESTAT E FUND VITIT

  Mesazh nga polskaALB prej Mon Dec 31 2007, 20:30

  I UROJ LUANEVE BARDHEKALTER KUDO QE NDODHEN NE BOTE GEZUAR E PER SHUME VJET INSHALLAH...VITI 2008 TE NA GJEJ ME TE BASHKUAR DHE ME te ORGANIZUAR INSHALLAH...DHE SKUADRA JONE E ZEMRES TE NGJITET LART E ME LART QE TE NA NDEROJ...

  SI DHE NJE URIM SPECJAL PER TE GJITHE ANTARET TONE MIQ NE KETE FORUM ,DUKE FILLUAR NGA GOLDI E AKALIPTOS DERI TEK GJAK_VERDHEBLU...

  ME RESPEKTE NJE NGA LUANET ..polskaALB


  _________________
  avatar
  akaliptos

  Male Numri i postimeve : 13
  Age : 33
  Registration date : 22/09/2007

  Re: FESTAT E FUND VITIT

  Mesazh nga akaliptos prej Tue Jan 01 2008, 13:57

  te nderuar antar te forumit Ks shkumbini se dhe qytetar Peqinas ju uroj Gezuar vitin e ri 2008,le te jete nje vit i mbare per te gjithe ju dhe lumturia shendeti mos mungofshin ne familjet tuaja. me respekt Akaliptos
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Re: FESTAT E FUND VITIT

  Mesazh nga stilltoni prej Tue Jan 01 2008, 17:10

  ju uroj te gjitheve tju gjej 2008 me mire. qoft nje vit i mbare
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: FESTAT E FUND VITIT

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Tue Jan 01 2008, 17:35

  UROJ TE GJITHE ANTARET E KETIJ FORUMI GEZUAR E PERSHUME VJET DHE QOFTE 2008 VITI I DASHURISE MIRKUPTIMIT DHE PLOTESIMIT TE DESHIRAVE TUAJA...

  SI DHE KY VIT QOFTE VITI I NGRITJES SA ME LART TE SHKUMBINIT TONE TE ZEMRES...SI DHE I ORGANIZIMIT SA ME TE MIRE TE LUANEVE BARDHEKALTER...


  _________________

  Sponsored content

  Re: FESTAT E FUND VITIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 18:27