Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Orgji nė lokalin e Stojkut

  Share
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Orgji nė lokalin e Stojkut

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Mon Dec 17 2007, 18:14

  Drita tė kuqe/ Seks mbi tavolina midis njė personi me tė meta mendore dhe njė femre

  Orgji nė lokalin e Stojkut

  Policia ndalon pėr gjashtė orė dhe gjobit futbollistin, autor i “skenarit” porno

  Futbollisti i Shkumbinit, Gentian Stojku, ka kaluar disa orė nė komisariatin e policisė sė Elbasanit para pak ditėve, pėr shkak tė njė skenari tė denjė pėr filmat me drita tė kuqe, zhvilluar nė lokalin e tij. Ish-lojtari i Elbasanit ka qenė sė bashku me njė shokun e tij nė lokal, kur i ka shkuar nė mend pėr t’u argėtuar me njė skenė pornografike, aktorė tė sė cilės kanė qenė njė vajzė
  e pranishme nė lokal dhe njė mashkull me aftėsi tė kufizuara mendore. Kėtė tė
  fundit, Stojku dhe miku i tij e kanė qerasur me njė Red Bull dhe mė pas e kanė pyetur nėse i pėlqente vajza, e ulur nė njė nga tavolinat e pastiēerisė. Pėrgjigjja ka qenė pozitive dhe nė moment skenari ėshtė vėnė nė jetė. Fillimisht, futbollisti ka larguar nga lokali kamarierin dhe i ka vėnė kyēin derės, duke qėndruar vetėm ai dhe shoku i tij, si dhe dy personazhet e historisė, personi me aftėsi tė kufizuara mendore dhe vajza, identiteti i sė cilės nuk ėshtė bėrė i ditur nga ana e policisė. Dyshja “regjizoriale” ka qėndruar nė njė tavolinė, ndėrsa dy tė tjerėt kanė kryer marrėdhėnie seksuale nė njė tavolinė tjetėr, pėrballė tyre. Pasi kanė pėrfunduar, dy protagonistėt janė pėrqafuar miqėsisht e mė pas janė ulur pėr tė pirė edhe nga njė teke uiski, tė qerasur gjithmonė nga i zoti i lokalit. Mė tej, pas gati tre ēerek ore, dera e lokalit ėshtė hapur pėrsėri pėr klientėt dhe historia ka marrė dhenė, teksa Stojku ua ka treguar atė miqve tė tij, si njė ngjarje gazmore pėr tė shtyrė orėt. Por, historia nuk ka marrė fund aty dhe vazhdimi nuk ka qenė aq gazmor
  pėr futbollistin e Shkumbinit. Pasi ka mėsuar ngjarjen, dy ditė mė pas ka marrė Stojkun nė ambientet e saj, ku Stojku ka qėndruar gjashtė orė. Pas marrjes nė pyetje, lojtari ia ka hedhur vetėm me njė gjobė simbolike,
  e cila nuk i kalonte dhjetė mijė lekė tė vjetra, ndėrkohė qė historia vazhdon tė ketė ende sukses, duke kaluar gojė mė gojė si njė ngjarje gazmore, e kėndshme pėr t’u treguar nė pragun e vitit tė ri.


  Stojku dhe miku i tij e kanė qerasur me njė Red Bull dhe mė pas e kanė pyetur nėse i pėlqente vajza, e ulur nė njė nga tavolinat e pastiēerisė. Pėrgjigjja ka qenė pozitive dhe nė moment skenari ėshtė vėnė nė jetė.

  Dyshja “regjizoriale” ka qėndruar nė njė tavolinė, ndėrsa dy tė tjerėt kanė kryer marrėdhėnie seksuale nė njė tavolinė tjetėr. Pasi kanė pėrfunduar, dy
  protagonistėt janė pėrqafuar miqėsisht e mė pas janė ulur pėr tė pirė.


  Marre nga Panoramasport


  _________________

   Ora ėshtė Thu Apr 26 2018, 03:09