Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  ARMANDO DUKA = TRATHETAR I POPULLIT

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  ARMANDO DUKA = TRATHETAR I POPULLIT

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Dec 12 2007, 18:16

  Ca duhet me bo mor burra me e hek kyt poshtersin te futbollit shqiptare. Se po na degjeneron futbollin ton, qe e kena ne zemer dhe nuk mund te rrim pa te.  http://it.youtube.com/watch?v=nV6OCiUcnYw


  _________________
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: ARMANDO DUKA = TRATHETAR I POPULLIT

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Thu Dec 13 2007, 15:08

  ORE KY TAMAM ESHTE TRADHETAR E KALUAR TRADHETARIT...
  HALLALL JA BOFT ZOTI ATJ QE KA BO KETE VIDEON...


  _________________

   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:11