Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Isaji: Partizani? E presim me qetėsi

  Share

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 28
  Registration date : 15/10/2007

  Isaji: Partizani? E presim me qetėsi

  Mesazh nga kliti prej Fri Nov 23 2007, 20:29

  tė pėrballet me njė provė serioze, pėr
  tė treguar se vėrtetė dėshiron t’i bėjė
  njė nisje sa mė tė mirė fazės sė dytė.
  “Nėse duan tė ruajnė ritmin pėr tė ndjekur
  ekipet e kreut dhe tė ruajnė vazhdimėsinė
  qė e ka karakterizuar nė
  ndeshjet e fundit, atėherė duhet tė
  bėjnė gjithēka mirė nė ndeshjen ndaj
  Partizanit”. Mjaft optimist pėr kėtė ėshtė
  shprehur edhe sekretari Isaji, teksa pėr “Panorama Sport” ka
  deklaruar: “Ekipi ynė e di se pėrpara ka njė sfidė tė madhe, por
  njėkohėsisht e di se qė tė ketė njė vazhdimėsi tė mėtejshme,
  gjithēka nis nga kjo ndeshje. Duket se kalendari na ka favorizuar
  disi, pasi deri nė fund tė dhjetorit kemi plot katėr ndeshje nė shtėpi
  dhe dy nė transfertė, ku njėra ėshtė nė fushė asnjėanėse. Kjo
  bėn qė ekipi tė jetė i motivuar pėr tė gjitha kėto ndeshje. Ky ka
  qenė edhe pėrfundimi i analizės sė bėrė nė kėtė fillim tė javės.
  Dua tė them se nė kampin tonė dhe nė mjedisin sportdashės
  peqinas ekziston njė qetėsi e admirueshme. Kjo vjen si pasojė
  edhe e angazhimit qė kanė marrė djemtė pėr tė dhururar njė lojė
  qė do t’i kėnaqė tė gjithė dhe pėr besimin qė ata kanė se nė kėtė
  ndeshje do tė marrin fitoren. Ekipi nuk
  po ndjek me asnjė lloj vėshtrimi se
  ēfarė mund tė ndodhė nė kampin e
  kuq. Atij i intereson vetėm puna dhe
  pėrgatitja e vet. Nė tė gjitha aspektet,
  ne u kemi bėrė thirrje edhe tė gjithė
  tifozėve tanė qė tė na ndjekin, por tė
  bėjnė shumė kujdes dhe tė mos bien
  pre e ndonjė rasti provokimi qė mund
  tė shfaqet, si nga ana e lojtarėve tė
  Partizanit, ashtu edhe nga drejtuesit e kėtij ekipi. Duam tė qėndrojmė
  larg ēdo episodi qė mund tė sjellė ndonjė pezullim si nė
  rastin e vjetshėm, kur ka qenė sėrish ky ekip qė na ka ndėshkuar.
  Ne shpresojmė qė tė kemi njė pjesėmarrje sa mė tė madhe
  dhe njė mbėshtetje tė fuqishme nga tifozėria, ndėrsa shpėrblimi
  ynė do tė jetė fitorja pa asnjė dyshim”.
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Isaji: Partizani? E presim me qetėsi

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Nov 24 2007, 00:37

  KLITO FLM PER KONTRIBUTIN TENDE DHE E MIRPRESIM ME SHUM KONTRIBUTIN TUAJ POR JU SUGJEROJ QE TE SHIKONI TE GJITHA POSTIMET.KJO INTERVISTE ESHTE POSTUAR TEK FAQE NDESHJET E SHKUMBINIT DHE ME SAKTESIST NE FAQEN SHKUMBINI - partizanit, PRANDAJ PO E MBYLL.


  _________________

   Ora ėshtė Tue Apr 24 2018, 15:51