Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  A ka SHKUMBINI tifo grup

  Share

  ultras jakova

  Numri i postimeve : 1
  Registration date : 06/11/2007

  A ka SHKUMBINI tifo grup

  Mesazh nga ultras jakova prej Thu Nov 15 2007, 20:25

  une veq dashta mi dit edhe sdita ku me vet se e pash se kret pu folke per ekipin dhe lojtart viq dashta mi dit a ka tifogrup te organizuar te cilet e percellin shkumbinin ne lojrat brenda dhe jashtt stadiumit te saj.thjesht te di a ka ultras ...

  tung

  me t'mira Cool
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: A ka SHKUMBINI tifo grup

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Thu Nov 15 2007, 21:43

  PO VLLA KA LUANET BARDHEKALTER QUHEN.
  KE EDHE NJE TEME NE KETE FORUM TE TITULLUAR TIFOZET E ZJARRTE PEQINAS


  _________________

   Ora ėshtė Mon Jun 25 2018, 12:27