Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  E fundit/ Dorėhiqet trajneri Faruk Sejdini

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  E fundit/ Dorėhiqet trajneri Faruk Sejdini

  Mesazh nga polskaALB prej Thu Nov 08 2007, 13:47

  E fundit/ Dorėhiqet trajneri Faruk Sejdini

  Direkt pas takimit Skėnderbeu-Vllaznia 2-3 “Xhaxhi” ka deklaruar largimin e tij nga drejtimi i skuadres korēare


  Trajneri i Skėnderbeut Faruk Sejdini ka dhėnė dorėheqjen pas takimit tė humbur nga skuadra korēare nė fushėn e saj pėrballė Vllaznisė sė Mirel Josės. Rezultatet e dobėta marrė nė ndeshjet e fundit duket se nuk janė kapėrdirė dot nga tekniku tiranas, i cili shquhet si shpėtimtarė i skuadrave tė vogla. Ky ėshtė trajneri i dytė qė ndryshon nė krye tė pankinės sė Skėnderbeut, pasi mė parė dhe trajneri Jani Kaēi ka paraqitur dorėheqjen qė nė fillim tė kampionatit. Korēarėt renditen nė fundin e tabelės sė klasifikimit me 4 pikė.
  __________________


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 03:07