Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Kategoria Superiore / Lojtaret e Pezulluar

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Kategoria Superiore / Lojtaret e Pezulluar

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Nov 07 2007, 14:45

  Besa dhe Flamurtari, nga tre lojtarė tė skualifikuar pėr javėn e X-tė


  Besa – Zekerija Ramadan, Endene Elokan, Andi Lila
  Partizani – Paulin Dhembi
  Flamurtari – Liridon Leci, Flavio Beck Junior, Nevian Cani
  Shkumbini – Sajmir Patushi
  Dinamo – Sokol Ishka
  Kastrioti – Erald Turdiu
  Skuadra e Besės dhe Flamurtarit janė ekipet mė tė dėmtuara nga pezullimet pėr javėn e X-tė, tė Kategorisė Superiore. Besa nė pėrballjen me Beslidhjen do ti mungojė kapiteni Andi Lila si dhe sulmuesi Elokan dhe mbrojtėsi Ramadani. Ekipit tė Flamurtarit do ti mungojė mbrojtėsi kosovar Leci, braziliani Junior dhe Cani.


  _________________
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: Kategoria Superiore / Lojtaret e Pezulluar

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Fri Nov 23 2007, 14:48

  Lojtaret e pezulluar per javen e 12 Kategoria Superiore.


  Besa – Erand Hoxha (2v 1k)
  Enkel Alikaj (3v)

  Elbasani-Eriol Merxha (3v)


  Teuta – Erion Dushku (3v)


  Beslidhja – Goce Petrevski (3v)
  Dinamo – Goran Vincetic


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 18:34