Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Lorenc Pashja vlerėson sfidėn me Flamurtarin

  Share

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 28
  Registration date : 15/10/2007

  Lorenc Pashja vlerėson sfidėn me Flamurtarin

  Mesazh nga kliti prej Fri Oct 19 2007, 15:24

  Pritet qė kjo fundjavė tė ketė njė numėr tė madh
  shikuesish, tė cilėt po e presin me padurim njė pėrballje
  tė tillė, ndaj dhe kjo ndeshje nuk duhet t’i zhgėnjejė
  ata. Ky ėshtė dhe mendimi i kapitenit tė
  Shkumbinit, mesfushorit Lorenc Pashja, i cili pėr
  gazetėn “Panorama Sport” shprehet pėr rėndėsinė
  e kėsaj ndeshjeje. “Tashmė kuptohet se ndeshja e
  fundjavės ndaj Flamurtarit ėshtė e vėshtirė, por
  edhe mjaft e rėndėsishme pėr ne. Kemi punuar me
  seriozitet pėr tė arritur mė tė mirėn nė kėtė ndeshje
  dhe mendoj se do tė kemi kujdes qė tė zbatojmė mė
  sė miri tė gjitha detyrat qė do tė na japė trajneri.
  Ekipi i Flamurtarit ėshtė i fortė, ndaj dhe ne nuk do
  ta nėnvleftėsojmė si kundėrshtar, sikurse dhe duke
  iu ruajtur ndonjė “pabesie” tė mundshme nė sulmet
  e tyre”. Nė kėtė ndeshje kapiteni i Shkumbinit thekson
  se prania e tifozėve tė zjarrtė do tė jetė njė
  krah plus pėr tė gjithė skuadrėn. “Vetė fakti se luajmė
  nė fushėn tonė dhe pėrballė tifozėve tanė, na
  bėn mė tė afrueshėm me fitoren. Rezultati do tė
  jetė nė anėn tonė”,-pėrfundon kapiteni i Shkumbinit,
  Lorenc Pashja.

   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:18